צרו קשר
ּ

השכרת מקרן ומסך איכותי

השכרת מקרן  מיועדת למגוון רחב של אירועים: החל מהקרנת מצגות בבר/בת מצווה, הקרנת אירועי ספורט ועד לימי הולדת – ניתן ליצור אטרקציה מיוחדת לכל מעמד וחגיגה. בהתאם לכך, ובכדי שההקרנה תתבצע על הצד הטוב ביותר, יש לבחור במקרן הרלוונטי עבורכם: בין אם מדובר במקרן עם מסך חצובה או מקרן שקופיות – חברת MRT תשמח להמליץ לכם על המקרן המתאים ואף תשמח להשכיר לכם אותו.

השכרת מקרן לאירועים שונים

כיום, ישנם אירועים רבים – עסקיים ופרטיים כאחד, המסתייעים בשירותי השכרת מקרן: בין אם ברצונכם להקרין מצגת באירוע בת המצווה של בתכם או שמא תרצו להציג שקופיות לכבוד חתונתם של חבריכם הטובים, השימוש במקרן הולך וגובר בשנים האחרונות. בבואכם להתעניין בהשכרת מקרן, נציין את מגוון האירועים בהם תוכלו להשתמש במקרן:

  1. משחקי ספורט – חלק מתרבות הבילוי בפאבים ובמסעדות היא צפייה במשחקי ספורט: בין אם מדובר בכדורגל, כדורסל או אפילו תחרויות היאבקות – רבים מאתנו נהנים לצפות במשחקים אלו לצד כוס הבירה ובמהלך ארוחת הערב. לצורך שידור איכותי של המשחקים, יש להשכיר מקרן שיציג אותם כנדרש.
  2. ימי הולדת – אימא או אבא חוגגים יום הולדת 60? מתכננים מצגת מיוחדת לכבוד בר או בת המצווה של הילדים? לצד ההשקעה בשקופיות ובעיצובן, יש להקרין אותן כראוי – ועל גבי מסך לבן. במקביל, ובכדי שתוכלו להציג אותן כראוי, יש ליצור קשר עם חברה מוכרת ואמינה דרכה תוכלו להשכיר מקרן.

בבואכם לחפש אחר מקרן להשכרה, עליכם לחפש, ראשית חברה אשר בבעלותה מקרנים איכותיים. מכירים בני משפחה או חברים שהשכירו מקרן מחברה ידועה? כבר בדקתם את הדף העסקי של חברות השכרת מקרנים? בירור מקיף זה יסייע לכם להגיע אל הכתובת הנכונה.

להציג את סיפור חייכם

לקראת יום ההולדת של ילדיכם, חשוב להכין מצגת איכותית המשלבת בין טקסטים סיפוריים לבין תמונות חייכניות. בכדי שתוכלו להציג כראוי את יצירת הפאר שהכנתם, יש ליצור קשר עם חברת MRT לצורך השכרת מקרן איכותי: החל מבחירת תקופת ההשכרה, המסך עליו תוקרן המצגת לצד אחריות מלאה – נשמח לעמוד לרשותכם.

 

השכרת מקרן ומסך איכותי

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ