צרו קשר

  ּ

  השכרת מקרן בבת ים

  מארגנים מסיבות פרטיות ורוצים להנציח את הרגעים המאושרים? גרים באזור בת ים? השכרת מקרן זה בדיוק מה שאתם צריכים!

  בתקופה זו, משודרים משחקי המונדיאל. רבים מאזור בת ים והסביבה יעדיפו השכרת מקרן בבת ים, בכדי שיצפו במשחקים בגודל של מסך ענק ובמחיר זניח. גם בתי קפה או בארים, שוכרים מקרנים לתקופה זו, כאשר הברים עצמם מתמלאים באנשים שמכורים למשחקים אלה המשודרים בכל העולם. גם הגוונים יהיו עמוקים ובהירים יותר באיכות של מקרן מקצועי ומתקדם , אשר ניתן להשכיר מחנויות או חברות שזה עיסוקן. כדאי לקבל ייעוץ כך שתוכלו לדעת מה המקרן האידיאלי עבורכם, לאחר שהחברה המשכירה את המקרן תדע מה הנתונים כגון גודל החלל, אם אתם מקרינים בשעות היום או הלילה וכדומה.

  הקרנת מצגת ליום הולדת תתאפשר טוב יותר בלילה, היות והמצגת תהיה ברורה וחדה יותר, הן מבחינת הראות והן מבחינת הצבעים מאשר באור יום. התוכן שיהיה במצגת הוא זה שיגרום לאורחים לזכור היטב את יום ההולדת. אמנם ניתן להכין מצגת באמצעות תוכנת פאואר פוינט, אבל כדאי יותר להשאיר את נושא המצגת לחברות שעורכות אותן באופן מקצועי. חברות אלה, אף יכינו עבורכם מצגת מושקעת וייחודית, באיכות HD.

  השכרת מקרן בבת ים להצגת מצגת לבת מצווה בלתי נשכחת

  כמה מרגש לצפות בחייה של הבת באמצעות מצגת לבת מצווה. ניתן לשלב אלמנטים מיוחדים של עריכה אשר ישדרגו את האירוע והמצגת עצמה. למשל אנימציות מיוחדות בכיכובם של בני המשפחה אפילו יחד עם הכלב האהוב של המשפחה. אם ערכתם לפני האירוע, טיול בת מצווה, דאגו שהוא יתועד במצגת ממש לפני הקטע האחרון של המצגת כאשר כל הקטעים ערוכים כמובן לפי הסדר הכרונולוגי. איכות המצגת חשובה ולכן כדאי כי תשכרו מקרן מחברה ידועה, שיש לה שם ומוניטין של שנים.

  מצגת מקצועית גם לבר מצווה

  13 מלאו לנער ולבטח אתם מעוניינים כי המוזמנים שלכם יישארו בפה פעור, הכינו מצגת לבר מצווה אשר תהיה ערוכה באופן מקצועי ע"י חברה שזו התמחותה. תוכלו להוסיף מוסיקת ראפ ולשלב את התחביבים של הנער, אם גלישה, סקייט בורד, כדורגל ועוד. גם שילוב של קטעים מתוכנית טלוויזיה כמו ארץ נהדרת ותכניות טלוויזיה נוספות שיהיו בהקשר עם הקליפ. הרעיונות הם רבים ולכן חברה העוסקת בעריכת קליפים מקוריים, תוכל לגרום לחלק הזה באירוע בר המצווה להיראות מפתיע ומיוחד.

  חיים שכאלה – מצגת ליום הולדת 60

  אנשים בגיל 60 כבר עברו כברת דרך ארוכה בחייהם. אם החלטתם להפתיע בן משפחה קרב כגון אבא, סבא או בן זוג, כדאי לערוך לו יום הולדת בלתי נשכחת, בשילוב של מצגת ליום הולדת 60. זה ידוע, כי אחת מהמצגות היפות והמעניינות היא מצגת שיש בה כל כך הרבה תוכן עם נוסטלגיה ואפילו היסטוריה, כשאר רואים במצגת תמונות שחור לבן מתקופות ישנות מאוד שבו חוגג היום הולדת היה בצבא, בבית הספר, למשל תמונות מהמדינה שממנה הוא עלה, תמונות עם חברי ילדות שליוו אותו עד היום ונמצאים בקהל האורחים ועוד.

  ישנן חברות שעוסקות בתחום השכרת מקרן ואף עורכות מצגות מקצועיות לאירועים חשובים כגון ימי הולדת מיוחדים, בר או בת מצווה, חתונה ועוד. על מנת שהמצגת תהיה מוצלחת, יש להתארגן מראש ולסרוק את התמונות מהאלבום לחפש קטעי ווידיאו מיוחדים או אפילו את סרט החתונה של מי שחוגג יום הולדת חשובה כגון גילאי 50, או 60 ולאגד את הכול במצגת שישולבו בה רעיונות מיוחדים כגון קטעי קריינות, קטעי הומור, כתוביות מיוחדות בעלות הומור ועוד. גם ראיונות עם בני משפחה, חוות דעת של החברים הטובים ביותר, ניתן יהיה להקליט ולשלב במצגת, מה שיעניק לה נופך מיוחד ומקורי.

  בררו בכמה חברות לפני שתשכירו מקרן בבת ים

  בגלל שקיימות חברות רבות המשכירות מקרנים ועוסקות בהשכרת ציוד אלקטרוני משוכלל לאירועים השונים,מומלץ לבחור חברה וותיקה שזוהי תחומה. כדאי כי בעלי החברה שמשכירה ציוד זה, יהיו מקצועיים בתחום או שבאו מרקע של התקנת ציוד או ידע רב בתחום האלקטרוניקה. חברת MRT Partyקיימת שנים רבות והיא עוסקת בהשכרת ציוד כגון מקרנים איכותיים וציוד נוסף שמיועד לעריכת אירועים ומסיבות פרטיות ועסקיות. החברה משרתת את המגזר הפרטי והעסקי, מייעצת ואפילו שולחת מפעיל או טכנאי מטעמה, במידה ומדובר על ציוד מורכב שאדם מן המניין שאין לו רקע בתחום, יתקשה להפעיל.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ