צרו קשר

  ּ

  הכנת מצגת ליום הולדת 60

  מצגת ליום הולדת 60 היא המתנה המושלמת לקרוב משפחה אהוב: יום הולדתה של אמך מתקרב? תוהה איזו מתנה לקנות לכבוד היום המיוחד של בן זוגך? הכנת מצגת מושקעת, הכוללת תמונות וסרטוני וידאו מרגשים יפתיע לטובה את חתן או כלת השמחה. למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם חברת MRT: אנו נשמח ללוות אתכם בתקופה שמחה זו.

  הכנת מצגות ליום הולדת 60: להשקיע מחשבה במתנה

  ככל שעוברות השנים, כך יש יותר ויותר סיבות לחגוג את ההישגים שלנו: החל מהקמת משפחה, קשרי חברות עמוקים ועבודה משמעותית – להגיע לגיל 60 בכבוד הינו סיבה למסיבה. בהתאם לכך, ובין אם מדובר בהורה או בן זוג, חשוב להפיק חגיגה: לצד בחירת הלוקיישן לאירוע, בחירת האוכל שיוגש ורשימת המוזמנים למעמד, חשוב לתכנן אטרקציה ראויה. תוהים כיצד תוכלו להפתיע את חתן או כלת יום ההולדת? הכנת מצגת מרגשת בהחלט תענה על הציפיות שלכם – ומעבר לכך.

  יצירת מצגת ליום הולדת דורשת, ראשית הכנת תסריט או כיתוב מסוים אותו תוכלו לשלב לאורך ההקרנה: החל מכתיבת סיפור מיוחד, תיאור אירועים מהעבר או ברכות חמות, מילים יפות אלו ירגשו כל אחד ואחת מהמשתתפים באירוע. לאחר מכן, מומלץ לחפש תמונות מתקופות שונות של חתן יום ההולדת: בין אם מדובר בטיול מהנה לחו"ל או שמא מדובר בתחביב ספורטיבי, מומלץ לשלב תמונות לצד התסריט שכתבתם.

  לצד כתיבת התסריט המשעשע והתמונות המרגשות, מומלץ לצלם סרטון בו מופיעה כל

   

  המשפחה והחברים: בין אם אתם בוחרים לשיר עבור חתן השמחה או לברך אותו מזל טוב בקול גדול – על סרטון זה לא להימשך מעבר לדקה.

  מצגת ליום הולדת 60

   

  להרעיף אהבה על חתן השמחה

  ימי הולדת הם ימים בהם אנו נוהגים לחשוב על העבר – לצד תכנון העתיד. קרוב משפחה שלכם חוגג 60? זהו הזמן להראות לו איזו קהילה מקסימה הוא בנה סביבו. המתנה המושלמת לכך היא הכנת מצגת בה תשלבו תמונות מילדותו ובגרותו לצד מילות ברכה מהלב. זקוקים ליד מכוונת? צוות העובדים של חברת MRT ישמחו לעבוד אתכם על הכנת המצגת וכמובן – יספקו לכם שירותי השכרת מקרן לצורך הקרנתה במעמד הרגש.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ