מאמרים

 

מצגת לחתונת כסף

 

המתנה המרגשת ביותר עבור הסבים והסבתות שלכם מתחילה ונגמרת בהכנת מצגת לחתונת כסף. כיצד ניתן לבצע זאת? האם צריך לערב גורמים מקצועיים בדבר? הכול תלוי בתקציב וביכולות הכישרון שבידכם. 

 

 מצגת לחתונת כסף

הכנת מצגת לחתונת כסף - עשה זאת בעצמך

 

אם קרובי משפחתכם חוגגים חתונת כסף, הרי שתוכלו לאגור לא מעט מידע אודותיהם, הם לבטח עברו יחדיו לא מעט! תוכלו לאסוף תמונות, חוויות ובעיקר סיפורים מאז חתונתם ועד היום. טיולים מדהימים, סיפורי משפחות וכל השאר. ראוי לשלב לכל תמונה שתשימו כיתוב נכון ומרגש. כך תוכלו לערוך את התמונות למצגת אחת גדולה. ראוי כי הכיתוב יהיה מעניין ובעל ערך מוסף שלא לשעמם את הצופים בו. יש לאגד ברכות ולשלב עם רקעים מתאימים.

 

מצגת ומוסיקה גם יחד

 

שלב המוסיקה חשוב ביותר. אין לוותר עליו. במצגת ראוי להכניס לפחות ארבעה שירים ולא לעצור במהירות. העניין של שמיעת השיר וההנאה ממנו הם חלק מכל העניין. השיר מכניס את הצופה לתוך אותה תמונה ומעניק את אותו דמיון ויכולת להימצא באותה התקופה. ראוי לבחור שירים שיהיו לטעמם של האורחים והחברים ובפרט חתן המסיבה. המצגת תהיה מורכבת גם מצילומי וידאו וניתן ואפילו רצוי לשלב תמונות שחור לבן קלאסיות אשר תחדדנה את העבר לעומת ההווה.

 

עריכת המצגת

 

השלב האחרון מדבר על עריכת המצגת בפועל. יש לא מעט תוכנות לרבות פאור פוינט אשר תסייענה לכם לבצע את הפעולה. אם אתם מתקשים ראוי לדבר עם אנשים שיכולים לסייע לערוך ולא לאבד את הדבר הנכון. יש לשלב תמונות עם אפקטים ואנימציות ולשמור לאורך כל המצגת על עניין. אפשר לשלב שירים מקוריים במצגת ואף להקריא אותם לקראת סיום המצגת. ראוי לציין כי מצגת הינה מתנה בלתי נשכחת ומכאן שלא מעט אנשים בוחרים להעניק אותה למישהו שהם אוהבים באמת.