מאמרים

טיפים למצגת

 

הכנת מצגת מקצועית לאירוע

 

אם נדבר על הכנת מצגת מקצועית לאירוע, נדבר למעשה על הכנת מצגות ותחום מתפתח מאוד בקרב אנשים אשר רוצים לצורך העניין לחגוג יום הולדת 8 לבנים או אפילו הכנת מצגת ליום הולדת בכל גיל באשר הוא. ערך המוסף של המצגת באה לידי ביטוי ביותר ויותר אנשים שרוצים לייצר את הרגע הייחודי. תחום הכנת המצגות הולך וגדל. ימי הולדת, בר מצווה, אירועים עסקיים וכל השאר. האם חייב לשכור אנשים מקצועיים למשימה? לא כשיש לכם את הטיפים הנכונים.

להכין את המצגת- טיפים

זכרו כי יש לא מעט רעיונות ומצגות בשוק הפתוח. יש מצגות אשר תעברנה מטרה של השקפה ותמונות לרבות סרטונים מאירועים, יש מצגות הקשורות בנישה העסקית ויש מצגות אשר מציגות את בית העסק כפי שהוא. כאן למעשה צריך לתת את הדעת באשר לבחירת מצגות מקצועיות להפקה באירוע.

למדו את התוכנה שאיתה אתם עומדים לעבוד. אל תסתבכו בתוכנות מסובכות יתר על המידה. כך למעשה תוכלו ללמוד ולהפנים את הכללים בזמן קצר ולהפיק מצגת איכותית לאירוע מושלם.

כרעיון תוכלו להיעזר בתוכנות כגון פוטו גאם, פוטו סטורי ואפילו קורל דרו שהיא תוכנה לגרפיקה ממוחשבת.

 

לבנות את המצגת- דברים שראוי לקחת בחשבון

תנו את הדעת ואת ההדגשים על בחירת תמונות מתאימות, מוסיקה, ווידאו, אפקטים ואפילו מסגרות וצבעים. ראוי שלא להעמיס על המצגת, זאת על מנת שלא ייווצר מצב של מצגת כבדה מדי אשר תתקע בזמן  אמת. בחרו מוסיקה מתאימה לתמונות ולכל שאר הדברים. וודאו כי אכן התמונות מספרות את סיפור האירוע ולפני הכול בחרו את מטרת המצגת ואת בחירת העלילה. כמו בסרט, גם כאן תדרשו לבחור את הרקע הראשוני והראשי לשאר הדברים. האם תרצו לייצר עלילה מצחיקה? דרמטית או שאולי מרגשת? הכול בהתאם לכך.

מתקשים לייצר מצגת מוצלחת? התייעצו עם חברים ושמעו חוות דעת בטרם תעלו את המצגת לאוויר העולם. קראו וראו דוגמאות אשר יוצעו לכם באמצעות לא מעט אתרי אינטרנט. כאמור, אם תלכו לפי הכללים, גם אתם תוכלו לצור מצגת לאירועים מהסרטים.