מאמרים

בניית מצגות לימי הולדת – טיפים

 

אם אתם לפני אירוע גדול ביותר לרבות מסיבת יום הולדת ותדרשו לערוך מצגת ליום הולדת 30 או אפילו בניית מצגת ליום הולדת, שהרי תדרשו להבין בנושא של בניית מצגות לימי הולדת בכל הגילאים ללא דופי. כיצד עושים זאת בקלות ויעילות? כיצד תרצו שהמצגת תראה במסיבת יום ההולדת שלכם? אספנו עבורכם כמה שלבים של יצירה מופלאה ופשוטה למסיבה מרגשת ומיוחדת במינה במספר דקות בלבד.

מהם הדברים שלא תעשו? טיפ מס' 1

כדי יהיה ניתן להפוך מצגת למעניינת ופחות משעממת? כיצד ניתן להפוך מצגת אשר תביא  הערות מצוינות על פני נחמדות בלבד. יש להכין רשימות מבעוד מועד. לפני הכול, יש לשלב ולהתייעץ עם אנשים מבינים בעניין שיסייעו לכם בהתאם. יש להכין רשימה של כמה וכמה נושאים שתרצו להכניס למצגת. אחר כך יגיע השלב של כל מה שהתרחש בצבא, טיולים, נושאים אישיים ומרגשים, תחביבים  ואפילו אנקדוטות חשובות בעבר או בחיים לרבות התרחשויות במקום עבודה וכל השאר.

להקצות את הנושאים באופן נכון

יש להקצות נושאים על פי תמונות ושקפים באופן הנכון. הקצאת מס' שקפים לכל נושא תהווה את נקודת החשיבות בנושאים ומכאן שתצטרכו לקחת בחשבון גם את עניין התמונות המתאימות ביותר. יש לקחת את הנושאים החשובים ביותר ולתת עליהם את המיקוד הראוי. את הנושאים השוליים ניתן להכניס אם כי בסדר עדיפות קטן יותר. יש לקחת בחשבון את התכנון, את זמן ההקרנה ולא לעבור אל שמונה הדקות אשר יהפכו את המצגת למושלמת ולא מעוסה יתר על המידה. חשוב לזכור כי באולם יימצאו גם ילדים או אנשים מבוגרים חסרי סבלנות נוכח הרעש או אפילו החשיכה. למרות הפיתוי לסכם ולייצר סרטון מדהים של מעבר לעשרים דק', ראוי למצות ולהשיג תוצר טוב בזמן קצר יותר.

לבחור את המוזיקה המתאימה

 באשר לכל השאר, יהיה עליכם לבחור מוסיקה מתאימה. לחבור ולבחור מוסיקה מתאימה על פי המצגת והאנשים המציגים בפועל. כך גם לגבי הנושא ומאידך לא לבחור מעבר לשניים עד שלושה שירים בעוד המעברים בין קטע לקטע לא יהיו מהירים יתר על המידה.

 

  טיפים להכנת מצגות