מאמרים

מצגת ליום הולדת 30 – על יתרונות ומצגת.

 

כאשר מדברים על מצגת ליום הולדת 30 מדברים על משהו שאינו שונה מנישה של הכנת מצגת תמונות ליום הולדת או לחילופין הכנת מצגת מקצועית לאירוע. יום הולדת באשר הוא נחשב כאירוע בלתי נשכח. אירוע שבו מחליפים קידומת ואפשרות לספר את הסיפור של החיים באמצעות דרך קצת אחרת. להלן תיאור ויתרון של עריכת מצגת לגיל היפה ביותר- גיל השלושים.

יתרונות המצגת- גיל שלושים

אם תשאלו כל אדם שני שהגיע לגיל 30 תתקלו באמירות מרגשות של קימה אל תוך בוקר חדש. התארגנות לעבודה, בלונים בפתח, חיוכים ועוגות במקום העבודה. אחר כך מגיע השלב שמגיעים הביתה ואפילו אם אין מסיבה, אותה המצגת יכולה בהחלט להעניק את ערך המוסף המרגש שסוגר את שנות העשרים. המון אנשים? לא בהכרח. אפשר גם אחרת וזה בא לידי ביטוי במסיבה אישית גם עם מי שאוהבים- בפרט כאשר מתכננים מצגת ליום הולדת השלושים. כמה חברים טובים, שירים ישנים,  עוגה ובעיקר זיכרונות אסופים בתוך מצגת מקצועית אחת.

מה יהיה במצגת?

לרוב, המצגת תציג את כל הרגעים היפים ביותר בתוך סיפור אחד קטן גדול. מוסיקה מותאמת מראש, מסך לבן, אנשים יקרים, שקט ותמונות מהילדות עם תקופת הצבא והמסיבות ייקחו חלק באותה מצגת בלתי נשכחת. אפשר כמנובן לשלב את המצגת עם קריוקי עם האורחים, בשילוב ערכת קריוקי שניתן להשכיר מבעוד מועד. טיול שאחרי הצבא? חברים שכבר אינם? גם רגעים עצובים ייקחו חלק ומאידך הם אלו שיעניקו את ערך המוסף למזכרת בלתי נשכחת. בסוף המצגת מחיאות כפיים בלתי נגמרות, תמונות ישנות של האקסיות המיתולוגיות ובעיקר הרבה חיוכים וזיכרון בלתי נשכח.

לערוך את המצגת על הצד הטוב ביותר

היכולת לקחת את כל הדברים יחד, לחפש את הנקודות הקטנות ולהפוך אותן גדולות, יתרחש אך ורק אם תבחנו היטב את כל החומרים ותבצעו עריכה ראויה של כל הדברים תוך כדי מבדק של חומרים שיותירו את האורחים שלכם ובעיקר את חתן המסיבה נרגש ביותר- נזכר במה שכבר היה ולא יחזור בעוד המצגת תעניק לו כמה רגעים של נחמה כי ניתן בהחלט לקחת את הזיכרון ולמתג אותו במצגת מדהימה ובעיקר בלתי נשכחת של גיל השלושים הקרב ובא.

 

 

 מצגת לגיל 30