מצגת ליום הולדת

מצגת ליום הולדת 50 לאמא ולאבא

 

למגוון מצגות לדוגמא במחירים מפתיעים וליצירת קשר לחצו כאן!

 

 

הפתיעו את אמא ואבא במצגת מרגשת ליום הולדת 50 שלהם, הכנת מצגת תמונות מגיל ילדות ,רווקות תקופות צבא לבד ותקופות בזוגיות יחד עם בן הזוג, חתונה ילדים, נכדים וכו", תפקידנו לתת חיים לתמונות במסע במנהרת הזמן תוך שימת דגש לתמונות המגיעות אלינו ומרכיבות את האנשים החשובים בחייו של חוגג האירוע.

 

כי לחגוג 50 זה לא צחוק... סיפור החיים מרגש ויכול לשמח ולהפתיע, מה גם שיכול להעלות דמעת שמחה על לחי... שנזכרת בתקופות שעבר זמנן ומאז נכנסו לספריי ההסטוריה של חיינו. הפקת מצגת ליום הולדת 50 הינה הפתעה יוצאת מגדר הרגיל. כשנעשית במלוא תשומת הלב והמקצועיות תוך שימוש בתוכנות מתקדמות ביותר המוצעות היום בשוק... הנותנות במהלך המצגת שילובי אפקטים תלת מימדיים ומעברים מפתיעים. ניתם לשלב אנימציות וכתוביות המתארות מפעם לפעם את הסיפור המופיע בתמונה ולשלב אותן בצורה יפה ומקצועית הנותנת חיים לתמונות .

 

מצגת יפה ליום הולדת 50 לאמא הינה פתרון אולטימטיבי ומרגש שלא מוצא עין ממצמצת למראה המצגת המרהיבה והתוססת המספרת את סיפור חייו של חוגג האירוע..במצגת משולבת מוסיקה בהתאם לתקופת החיים המופיעה במצגת .כמובן שמזמין המצגת לוקח חלק פעיל בבקשות מיוחדות למוסיקה ולאפקטים , תוך המלצתנו המקצועית. כי את המצגות שלנו כולם זוכרים ולשמחתנו.....גם דואגים להעביר את זה הלאה לשאר המכרים על מנת שישתתפו בחווית הצפייה במצגת המרגשת.

 

עריכת מצגת ליום הולדת 50 לאמא מרגשת כאחד ודורשת את מלוא תשומת הלב בהפקתה ,תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר. אנו דואגים לעדכן בכל חומר חשוב... הנחוץ לשם הפקת המצגת שבלעדיו המצגת לא תהיה שלמה. לכן הקשר עם מזמין המצגת קרוב, הינו רציף ומשותף וזמין , בגמר המצגת המצגת עוברת לאישור המזמין על מנת להעביר אותה לצריבה ולהגשה בפורמט DVD.

 

בסיום מקבל הלקוח דיסק DVD  ודיסק למחשב בפורמט פרו שאו המוגש במארז הפתעה.

ניתן להזמין את הקרנת המצגת באירוע ע"י מקרן ומסך המותאמים למספר האנשים ע"י איש מקצוע

כי עריכת מצגת ליום הולדת היא המומחיות שלנו.