מאמרים

 

 

חגיגת יום הולדת - סרט לגיל 10

 

הילד הגיע לגיל 10 ,איך נחגוג לו ...? כשליצן זה קצת מוגזם.. וקוסם קצת ישן...האלטרנטיבה שלנו תעשה לכם את מסיבת יום ההולדת לבלתי נשכחת. יום הולדת לגיל 10 הינה מסיבה בין ילדות לבגרות.ותקליטן זה קצת יותר מידיי.. סרט תלת מימד אצלכם בסלון ,בגינה או בכל מקום אחר. אטרקציה חוויתית מקצועית והכרחית. חוויה חד פעמית. הקרנת סרט תלת מימד המותאם לגיל הילדים מוקרן ע"י מקרן איכותי תלת מימד המותאם להקרנת סרטים בתלת מימד.יום הולדת לגיל 10 משולב עם מוסיקת קריוקי בתחילת המסיבה בו החוגג מקבל את הכבוד לשיר. או לחילופין מכבד את אחד האורחים לשיר שיר שיבחר.. ממבחר השירים הקיימים אין דאגה לא צריך לזכור את המילים הכל כתוב על מסך ההקרנה השירים המוצעים הינם שירים מפורסמים וקצביים האהובים על הילדים.

 

העמדת המסך והמקרן נעשית בשיתוף בעלי האירוע על מנת לאפשר מקסימום נוחות והנאה מהצפיה בסרט ומתבצעת במקום מישורי וחשוך על מנת לא לפגום בתחושת החוויה.כל אורח מקבל משקפי תלת מימד שיאפשרו לו למצות לגמריי את החוויה. הסרט מותאם לגיל הילדים וההנאה מצפייתו רצופה נגיעות של הילדים באוויר לכיוון המסך תחושה שהתלת מימד מעבירה ואף מלווה בצרחות של הילדים לאורך הסרט הסרט עם תרגום עברי ויש סרטים כוללים דיבוב לעברית  אם מדובר ביום הולדת 10 אז סרט עם תרגום מתאים יותר לשכוות גיל זה וכולל אפקטים מעוררי התפעלות .

ניתן לחלק לפני הסרט סטיק לייטים זוהרים שהופכים את החוויה הקולנועית למוארת בחושך.

 

רצוי לחלק פופקורן לילדים בזמן הסרט  ולעשות הפסקה אחת לאוכל ושתיה באמצע הסרט ויכול להיות  פיצות חמות או לחילופין נקניקיה בלחמנייה  כמובן בתוספת שתייה קרה . בסוף הסרט ניתן לאפשר לחוגג יום הולדת לגיל 10 להטיס בלון הליום ענק בצורת דג  ברחבת יום ההולדת בשלט רחוק מעל לילדים החוגגים. אטרקציה בפני עצמה. לאחר הפעילות הזו אפשר להקרין מצגת ליום הולדת, ולסיים כך את התכנית האמנותית בצורה אישית ואינטימית.

 

 

 

 

 


יום הולדת גיל 10