מאמרים

 יום הולדת סרט

 

יום הולדת 8 לבנים

 

האם יום הולדת לגיל 7 דומה באופייה למסיבת יום הולדת 8 לבנים? אם מדברים על יום הולדת לגיל 10 המשותף לכולם שכל גיל מביא את הייחודיות שלו ומאידך ראוי לערוך ולהפוך כל מסיבה בנאלית לחגיגה נוכח הגיל המשתנה. כיצד מדברים על הפקת יום הולדת בגילאים אשר מייצבים את מכלול החיים? כמה דברים שלא ידעתם על הפקת או מבנה יום הולדת 8 לבנים.

להיות שודד ים

הרעיונות אשר מדברים לא מעט על בנים בגיל 8 הם היכולת לייצר אווירה של לוחמה או שודדי ים. האם אפשר להרים עוגן ולהפליג? עולם האגדות הינו עולם אהוב ביותר על ילדים ובפרט על בנים בגיל הזה. עולמם של שודדי הים מרגש ביותר והיכולת לעלות על הסיפון ולהפליג אל הדמיון קיימת ונותנת לא מעט אפשרויות תחת קורת גג אחת. כל ילד יכול להפוך לשודד ים כהגשמת חלום. בתחפושת מותאמת ויכולת להוביל את הספינה למקום הראוי, מגיח שודד הים ומעניק את ערך המוסף בחגיגת יום ההולדת. במסגרת הפקה זו ילמדו ילדים את שירי שודדי הים, יוכלו ללמוד את התנהלות הספינה בפועל ולדמיין גלים גבוהים ובקבוקי רום בטעם פטל. את המטבעות יחליפו מטבעות השוקולד המוכרות והן תשמשנה את האוצר האבוד- נשמע לכם מוכר? זהו רק רעיון אחד מיני רעיונות רבים כאשר מדברים על חגיגת יום הולדת 8.

על ספורט ועל ימי הולדת

רעיון נוסף שניתן להוציא לפועל, קשור בחגיגה שלמה של פעילות ספורט. באמצעות משחקים תחרותיים, יהיה ניתן להפיק מסיבת יום הולדת שונה מכל השאר. במסגרת זו, תוענק עוגה בצורת מגרש של פעילויות ולמעשה כל המסיבה תתחולל על טהרת חגיגת הספורט. הבגדים יהיו בגדים נוחים וקלילים, כך גם הנעליים וכל השאר. כרעיון נוסף, יחולקו כובעי מצחייה לכל הילדים המשתתפים באירוע, כך גם יפוזרו כדורים או אפילו משחקי פריסבי והאווירה הספורטיבית תעניק את כל השאר.

מתקשים לערוך מסיבת יום הולדת לגיל שיעניק את כל השאר? היכנסו לאתר וקראו אודות ההפקה המושלמת ביותר ואולי גם אתם תזכו להפיק מסיבת יום הולדת שונה וייחודית.