יום הולדת גיל 8 בנים

 

יום הולדת 8

 

חווית קולנוע מהסרטים הינה דרך מאוד מוצלחת ומתאימה לימיי הולדת לגיל 8 ביום ההולדת במסיבה, הילדים חווים חווית קולנוע מדהימה עם כל הכיתה ויש דגש מיוחד לילד יום ההולדת או ילדת יום ההולדת, מסיבה זאת מתאימה גם לבנים וגם לבנות ,ונותנת הרגשת של קולנוע אצלך בבית בסלון או בחצר הבית , בהתחלה הילדים מגיעים לבית לקול מוסיקה לועזית עם שירים קצביים המוכרים לכולם.

ישנם ילדים הרוקדים לקול המוסיקה ואז כאשר מגיעים כל הילדים עד 45 ילדים מושיבים את כולם עש שטיח או מחצלת גדולה עם כריות כדיי לתת להם תחושה נוחה.

 

בתחילת מסיבת יום ההולדת לגיל 8 נותן להם משימות לבצע ומחלק אותם לשני קבוצות המתחרות בניהם על משימות מעניינות ואתגריות הכוללות גילוי כתב סתרים וביצוע משימת שירים וגם חשיפת מילה מסויימת וביצוע משימה וזאת בפרק זמן קצוב והקבוצה המנצחת זוכה לתשואות וזאת בדרך כלל קבוצת ילד יום ההולדת . לאחר המשימות ניגשים לשירים הילדים בוחרים לשיר כמה שיריי קריוקי עם עוד חברים ממבחר השירים וקוראים את המילים מהמסך .השירים הינם שירים עבריים קצביים לקול תשואות הילדים . לאחר מכן הילדים מתיישבים אל מול המסך כמה שיותר קרוב כדי לקבל תחושה של סרט בתלת מימד כל ילד מקבל משקפיי תלת מימד וכוס פופקורן עם שתייה מכבים את האורות בסלון או בחצר הבית ומתחילים בהקרנה . הסרטים המוקרנים הינם סרטים עם עלילה המתאימה לגיל זה

 

 

ביום הולדת 8 מקרינים סרט עם דיבוב לעברית  ביום הולדת לגיל 9 מקרינים סרט אחר עת תרגום עברי וגם ביום הולדת 10 ישנו סרט אחר עם תרגום , כל הסרטים כוללים אפקטים בתלת מימד  וגורמים לקהל הילדים במסיבה להתרגש ולחוות את הסרט כאילו הם בקולנוע ואף בסצינות מסוימות הילדים ממש צורחים ומרימים את הידיים ומגיבים לכל אורך הסרט. באמצע הסרט יש הפסקה לאוכל בערל 10 דקות ואז ממשיכים בהקרנת הסרט המסתיים בהפי אנד.

ניתן לקייים לאחר הפעילות הקרנה של מצגת ליום הולדת, פעילות שתקרב ותהפוך את המסיבה לאינטימית ואישית יותר, שכן מדובר ביום הולדת בסופו של דבר.

ביום הולדת 8 האם בסוף הסרט מביאה עוגת יום הולדת עם זיקוקים ושרים ליל/ה שיריי יום הולדת  כאשר ברקע מתנגנת לה מוסיקה כעשווית והילדים יכולים לרקוד לקול המוסיקה .

 

 

  

 

 

 

מאמרים