מאמרים

 

הכנת מצגת לבת מצווה

 

אם שאלו אתכם איך מכינים מצגת לבת מצווה או דיברו אתכם על הכנת מצגת לבת מצווה, שהרי הגעתם למקום הנכון ובמזמן הנכון. את הרגעים המרגשים ביותר ניתן לתעד באמצעות הכנת מצגות מקצועיות. בעלי השמחה, הקרובים ואפילו החברים יוכלו אף הם להיזכר ברגעים בלתי נשכחים המתחילים ונגמרים באירועים מושלמים ובתקופות חיים מרגשים, מצחיקים בעוד הכול מגולם לסרט אחד גדול של מצגת בת מצווה.

השלבים וההכנה- מצגת

הכנת מצגת באה לידי ביטוי בהבנת המטרות ויצירת קשר ראשוני עם בעלי השמחה. מה הם באמת צריכים? מה יהיה אופי האירוע? אלו הם רק חלק מהשאלות אשר תידרשנה להישאל בהתאם. מה יהיה סגנון המצגת אשר תיבנה בהתאם? האם יש משהו ספציפית שתרצו? מכאן יש לדרוש מהלקוח חומרים נוספים אודות כלת בת המצווה וזאת על מנת להציג שלמות של מצגת. יש לערוך שיחה  טלפונית ואף להיפגש פנים אל מול פנים על מנת לסגור את הקצוות בטרם תתחילו במלאכת העיצוב. בהמשך תדברו על גיבוש המצגת וסיפור אשר יסופר. האם תבחרו בעלילת מתח, קומי או אפילו רומנטיקה? יש לסרוק תמונות מבעוד מועד ומאידך לעשות זאת אל מול מקצוענים בלבד. את התמונות הפחות טובות ניתן לשפץ בתוכנת פוטושופ פשוטה.

לערוך, להציג וללטש

השלבים הבאים מדברים על עריכה והפיכת רצונותיו של הלקוח לנגישים. שילוב הטקסט, לאחר מכן עיצובים מתאימים לרבות עיצובים גרפיים, האפקטים, הסרטונים וכל החומר אשר נלקח מהלקוח בזמן אמת . לאחר מכן, מגיע שלב ההצגה מול הלקוח. הוא למעשה מחליט לגבי העריכה הבסיסית של המצגת בשאיפה שהדברים יתרחשו על הצד הטוב ביותר. ליטוש המצגת ברגעים האחרונים תכלול מעברים, אפקטים וכל השאר. לאחר קבלת המצגת, יחליט הלקוח ובפרט כלת בת המצווה על המשך המהלך והצגת המצגת בפני האנשים החשובים ביותר באירוע.

זקוקים למידע נוסף? צריכים טיפים להקמת מצגת איכותית ומרגשת? היכנסו עוד היום לאתר, קראו אודות תכנוני בת המצווה והמצגת שלכם תשאיר את הכול מאחור ותציג את כל השאר. כשמדברים על רגש, מדברים על מצגת בת מצווה.

 

 

 

 

 


הכנת מצגת בת המצווה