מאמרים

 כיצד מפיקים מצגת

 מצגת לבת מצווה

 

כיצד מכינים מצגת לבת מצווה

 

הכנת מצגת לבת מצווה מביאה בשיאה את ההתרגשות כחלק בלתי נפרד מחגיגה אחת גדולה. איך מכינים מצגת לבת מצווה? האם היא דומה להכנתמצגת ליום הולדת? אספנו עבורכם כמה טיפים בדרך להכנת מצגת מושלמת לחגיגת בת מצווה אשר קרבה ובאה.

לדבר עם ההורים

הטיפ הראשון מתייחס לשיחה עם ההורים ועם כלת בת המצווה. מה היא באמת צריכה? מה יהיה רוח הסרטון או המצגת בפועל? כמו בעלילה. גם כאן תדרשו לדבר עם כלת בת המצווה ולשאול אותה אם היא בוחרת בסרט עלילתי, מצחיק, מרגש או אפילו רומנטי. אחר כך מגיע השלב של ההסכמה. ההורים, לאחר הדברים הללו יהיה ניתן לאסוף את החומרים הראשוניים. תמונות ישנות מגיל צעיר, סיפורים ועדויות מצחיקות של חברים, כתבים או שירים שנכתבו ואפילו תמונות משנותיה הראשונות של כלת הבת מצווה.

לערוך את הסרט

לערוך את המצגת. לאחר שיש את כל החומרים מגיע השלב של חיבור הדברים ועריכתם בפועל. לוקחים את כל התמונות ועורכים את החומר על הצד הטוב ביותר. מתקשים בעריכה? כאן יהיה ראוי להשיג צלם או אדם המבין בעריכות, זה ישדרג את פני המצגת ויגרום לכל עין שלא להיוותר יבשה נוכח המעמד המרגש.

להציג את המצגת לפני

טרום הצגה, שנייה לפני שתציגו את המצגת לאנשים שמסביבכם ראוי להציג את המצגת לאנשים אהובים להורים ובעיקר לילדת בת המצווה. מה דעתם? האם הכול נמצא במקום? הצגת המצגת מבעוד מועד מחייבת והיא סוג של חזרה גנרלית לכל דבר. במסגרת זו ישבו ההורים והילדה גם יחד והם יחליטו לגבי דקויות, שינויים וכל מה שביניהם. למעשה, לשם כך ראוי לבצע מבדק ראשוני אשר ידבר בהמשך על שיפוצים אחרונים להשגת המטרה הנעלה- מצגת ראויה אשר תרגש את כל באי האירוע.

דברים קטנים כמו דברים גדולים

גם כאן, יהיה עליכם שלא להתפשר על עלויות. כאשר מדובר בחגיגת בת מצווה, ראוי שלא לחסוך ומכאן ראוי לבחור את הטוב ביותר והעיקר? לבצע מבדקים ראשוניים של המצגת הרבה לפני שהיא עולה לשידור.