מאמרים

 מצגת בת מצווה

 מצגת לבת מצווה

 

מצגות לבת מצווה

Submitted by mrt on Mon, 05/20/2013 - 16:34

בתכם היא כזו שיודעת בדיוק מה היא רוצה. על השמלה להיות פרחונית. בלי כפתורים, בלי כיסים. רוכסן זה בסדר. הנעליים – בעלות עקב של 3-5 ס"מ בתוספת פלטפורמה. השיער צריך להיות חצי אסוף, עם תכשיטי פנינים. יש לכם בת שיודעת בדיוק מה היא רוצה. היא לוקחת חלק בכל פרט בהכנת בת המצווה שלה, מה שמותיר אתכם מעט בבעיה – איך תצליחו להפתיע אותה?

 

 

 

מצגות לבת מצווה – הפתעה לחוגגת!

דרך מקסימה להפתיע את כלת השמחה היא מצגות לבת מצווה. אותן מצגות לבת מצווה יכולות להיות בעלות מבנה שונה. בניית מצגות לבת מצווה כוללת הכנת מבנה מסויים היכול לכלול תמונות, ברכות מחברים ובני משפחה, קטעי וידאו בו מצולמת החוגגת בסיטואציות שונות. הגבול הוא רק הדימיון (והתקציב) שלכם. מצגות לבת מצווה יכולות להפתיע את החוגגת, או לשתף אותה תוך עריכת יום צילומים חוויתי בעת הכנת מצגות לבת מצווה. במקרה כזה, התוצאה הסופית של אותן מצגות לבת מצווה יהוו את גורם ההפתעה.

 

מצגות לבת מצווה – מאיפה מתחילים?

לפני שאתם מתחילים בהכנת המצגות, חשבו על אופן הכנתן. כלומר, האם ברשותכם מספיק ידע טכנולוגי, זמן פנוי ויצירתיות בכדי לערוך מצגות לבת מצווה בעצמכם? במידה והתשובה לשאלה זו היא "לא" מוחץ, תוכלו להעזר באנשי מקצוע אשר עורכים מצגות לבת מצווה באופן שוטף ויודעים את העבודה. אך מתפקיד אחד, לא תוכלו להתחמק. במידה ובחרתם שהמצגת שתוצג בחגיגה תכיל תמונות של עלמת החן מיום הגעתה לעולם ועד לרגע המאושר של חגיגת בת מצוותה, תצטרכו לבצע עבודת חיפוש קלה בכדי לאתר תמונות שיתאימו למאורע. דברו עם חברות מבית הספר שיתנו את תרומתן למצגת גם כן. אין מצגות לבת מצווה בלי חברות! במידה ובחרתם לערוך מצגות לבת מצווה בשיתוף בתכם והשתתפותה, תצטרכו למצוא בעלי מקצוע שיקחו עליהם את המשימה. ברוח ה"בת-מצווש" תצטרכו להעסיק כיום במאי, מפיק, צלם ועורך. תוספת חוויתית גם היא לוידאו שנפוצה בימינו היא הוספת הקלטת שיר מקורי שהוקלט באולפן על ידי כלת השמחה.  בכלל, בהכנת מצגות לבת מצווה, עשו את השיקול מול החוויותיות של החוגגת למול גורם ההפתעה. בכל מקרה – היא תאהב את זה!