מאמרים

 מצגת לכל אירוע

 

כמה עולה מצגת לבת מצווה

 

אנשים אוהבים לקחת דברים לקצה. הם לא רוצים להיות טובים- הם רוצים להיות מצויינים. הם לא רוצים שיהיה להם סתם מכשיר סלולארי- הם רוצים את הסמארטפון הכי חדש בשוק. אנשים גם לא מסתפקים באירוע מרגש- הם רוצים למתוח את הגבולות ולעשות את האירוע שלהם הכי גדול, הכי מרגש, הכי נוגע והכי מיוחד. דרך טובה להפוך כל אירוע למרגש הוא מצגת- סרטון קצר שמראה את הזוג המאושר ברגעים נבחרים, או את כלת בת המצווה מהיום בו נולדה. אבל עלות מצגת לבר מצווה הינה כפולה ומכופלת- גם לאסוף את התמונות או הסרטונים, לערוך או לשלם למישהו שיעשה זאת, להיות במתח, לשבת שעות רבות ולקבל החלטות. אז כאשר שואלים אותי כמה עולה מצגת לבת מצווה, אומצגת לבת מצווה מחיר גבוה יש לה, וקשה לקבוע ולכמת את המחיר הגשמי וגם של הזמן, העבודה והמתח שנובע.

 

 

אז כמה עולה מצגת לבת מצווה?

כאמור, בעת חישוב של כמה עולה מצגת לבת מצווה יש לקחת בחשבון משתנים שונים, שצויינו למעלה. ערכו חישוב של שעת עבודה, כפול ממוצע של 7-8 שעות עבודה על הקליפ, הוסיפו לכך את זמן חיפוש התמונות, צילום הקטעים, חשיבה על רעיונות ותגיעו למסקנה של כמה עולה מצגת לבת מצווה של בתכם. קחו סכום זה והחסירו ממנו את העלות של כמה עולה מצגת לבת מצווה בעריכה מקצועית. רוב הזמן, תגיעו למסקנה שעריכה מקצועית לא רק תראה טוב יותר ותחסוך לכם כאב ראש אלא גם תחסוך לכם כסף רב במידה ותקחו בחשבון את כל המשתנים.

 

 

האם חשוב כמה עולה מצגת לבת מצווה?

כשאתם חושבים כמה עולה מצגת לבת מצווה, בסיכומו של דבר, הפרמטר החשוב ביותר היא תועלת מול רווח. כמובן שאוטומטית אנו חושבים כלכלית- כמה עולה מצגת לבת מצווה לחשבון בנק שלי. אולי במקום כך, חישבו על כמה עולה מצגת לבת מצווה במושגים של רווח. חישבו על האושר של בתכם הגאה כאשר תראה את המצגת ותתרגש. באותו רגע לא תחשבו על כמה עולה מצגת לבת מצווה, העיקר שיש לה ולכם עוד זכרון מאושר.