מאמרים

 יום הולדת 8

 

מצגת לגיל 8

 

הרגע הגדול הגיע ואתן יולדות את פרי הבטן המתוק והחמוד. מה עושים? כיצד מתעדים את הרגעים היפים ביתור של הילודה? את הילד הראשון תרצו לתעד ולו לרגע. הרגעים בהם יגיד את המילה הראשונה, יצעד את הצעד הראשון ובעיקר יעלה את השן הראשונה על המסך. באמצעות מצגות לגיל הרך או אפילו בניית מצגת עם מוסיקה, תוכלו גם אתם להפוך כל זיכרון לבלתי נשכח.

שלב ראשון- לאסוף את החומרים הראשוניים

אם תרצו לבנות מצגות לגיל הרך, ראוי כי תאספו את החומר הנדרש. מן הסתם, לא תוכלו לייצר מצגות ללא צילום או איסוף מקדים של חומרים מרגשים, מצחיקים ומביאי תועלת בנשימה אחת. המצגות תהיינה מיוצרות על פי איסוף חומרים ראשוניים. התחילו לצלם את הילד מרגע יציאתו אל אוויר העולם. סמנו את המשקל שבו נולד, את המקום ואפילו את חלק מהליכי הלידה המוצנעים. כך למעשה תייצרו את המצגת. כשיהיה לכם מספיק חומר, מרגע היוולדו ועד לכתו לגן, יהיה ניתן לבנות מצגת לגיל הרך.

שלב שני- לבחור את החומרים החשובים ביותר

אז נניח שאספתם בקפדנות חומרים במשך שנתיים לפחות. בחרו בקפידה את התמונות, הברכות וכל האמירות שתוכלו לשים במצגת. את הדברים היותר חשובים תשימו בראש הסולם. צרפו תמונות גם מהסבים והסבתות.

שלב שלישי- לבחור את המוסיקה

השלב הבא מדבר על בחירת המוסיקה. כאן יהיה עליכם לבחור כמה שירים ולא אין ספור שירים. תנו למי שרואה את המצגת ליהנות מאורכה ובעיקר לחבור אל הסיפור שמאחורי התמונה באמצעות שיר ארוך ולא קצר. את השירים תתאימו לסיטואציה ולתמונה ובעיקר לסיפור המסופר.

שלב רביעי- להראות את שלב הגימור למקצוענים

שנייה לפני שתייצרו מצגת מושלמת, התייעצו עם מישהו שאתם באמת אוהבים ובעיקר מבין בבניית מצגות. הוא יראה את המצגת וייתן את חוות דעתו. ברגע שכול החומר יהיה במקום, השירים ייבחרו כראוי והאישור יהיה כבר שם, תוכלו לעבור לשלב המכריע והסופי של בניית ועריכת המצגת והוצאתה לאור- הרגע בו כולם יתרגשו ממה שקרה בדיוק לפני שנתיים- תוצר? מצגת לגיל הרך.