מאמרים

 מצגת לגיל 40

 

י

מצגת לגיל 40

 

אם מדברים על גיל 40 מדברים על הגעה ונגיעה בהצלחת הדברים ממש באמצע החיים. כאשר מגיעים לגיל 40 מבינים ומסמנים אבני דרך מרגשות, חזקות ובעיקר מסמלות את העתיד להתרחש. באמצעות מצגת לגיל 40 תוכלו גם אתם להדר את מי שאתם באמת אוהבים,באמצעות מצגת ליום הולדת תוכלו להפוך את האירוע החשוב לבלתי נשכח.

כיצד לייצר מצגת לגיל 40?

הכול תלוי בחומרים אותם תוכלו להשיג מבעוד מועד. אספו תמונות עדכניות, מאמרים, ברכות העבר ואפילו מסע שלם של אמירות ומקומות עבודה בהם עבדה או עבד האדם אותו תרצו להדר לקראת גיל 40. את התמונות, את הסיפורים ואת החוויות תאגדו תחת קורת גג אחת ורק לאחר שתבקרו אצל הסבים, הסבתות, החברים מהצבא, הלימודים וכל השאר. תוכלו להתקדם הלאה.

כיצד לערוך את המצגת?

כאשר יש לכם את כל החומרים ביד, תוכלו לבחון ולברור מה עיקר ומה פחות עיקרי. מה עושים? כיצד מאגדים את החומרים הנכונים? יש לבחון את התמונות המרגשות לחוד, המצחיקות לחוד ובעיקר אלו המעבירות מידע או מסר לעתיד לבוא. על מנת ליצור את הסיפור יש להבין את עקרונות יצירת המצגת בפועל. מה מטרתה של המצגת? למעשה המצגת תספר את הסיפור מתחילתו ועד סופו וזה תלוי אם תבחרו את החומרים בצורה הנכונה. רק לאחר שתאגדו את כל החומרים תוכלו להחליט מה זניח ומה עיקר. באמצעות אנשים שאתם באמת אוהבים או המלצות של חברים שכבר ערכו מצגת, תוכלו להוציא ולהעלות את המצגת למקומה הראוי.

כיצד בוחרים את השירים?

רצוי שלא לבחור מספר רב של שירים – זאת על מנת שיהיה ניתן ליהנות מכל המצגת ללא לחץ או אי הבנה נוכח מעברים מהירים של שירים. בחירת שירים תתרחש על פי הנושא ובהתאם לתמונה או לברכה אשר תוצג באותה שנייה.

אפליקציות ועיצוב בזמן אמת

השלב הבא מתייחס לבחירת אפליקציות נוחות ויצירת מצגת שאורכה לא יעלה על עשר דק' ואפילו פחות. איבוד עניין? מצגת שנתקעת נוכח חומרים רבים וכבדים? כאן יהיה עליכם לתת את הדעת גם בבחירות הללו.