מאמרים

 הכנת מצגת לאבא

 

י

מצגות יפות לאבא

 

את מי אתם באמת אוהבים יותר? האם מדובר באימא או אבא? אם תרצו לסמן את אהבתכם, תוכלו לייצר ולסמל זאת באמצעות מצגות יפות לאבא. תתפלאו לשמוע, יש מה שנקרא דרך אחת ויחידה לייצר רגש, תודה ואהבה באמצעות הפקת מצגת ליום הולדת או אפילו מצגת יפה לאמא. להלן כל הפרטים להכנת מצגות יפות ומרגשות לאדם האהוב ביותר- אבא שלכם או שלכן.

שלב ראשוני- איסוף ועיבוד מידע

השלב הראשוני מדבר על בחירת הבחירות. קודם כל יהיה ניתן לאסוף כמה שיותר חומר רלוונטי על מנת שיהיה ניתן להעניק את השמחה והחדווה למי שבאמת יקר לכם או לכן. יש לאסוף תמונות מינקות, מגדלות ובגרות ואפילו מהצבא ומהשכונה הישנה ורק לאחר מכן להתחיל ולערוך את המצגת בהתאם לעובדות.

שלב שני- לבנות את המצגת

בשלב הראשוני הדביקו תמונות מכל התקופות גם יחד. על אותו הדף תדביקו תמונות מגיל הינקות ועד לגיל הצבא, הבגרות וכל השאר. אחר כך תמשיכו ותציינו דף המהווה סוג של קורות חיים למי שאתם באמת אוהבים. שנת לידה, תחביבים, מגורים, שם ההורים ואפילו תמונת ינקות חמודה. לרוב, קוראים לזה "השנים הראשונות". לזה תצרפו מוסיקה מתאימה, מוסיקה שאליה מתחבר אביכם וכך תהפכו את הרגע הקטן לרגע מרגש וגדול כאחד. לאט ובזהירות תגיעו לשלב העלייה למצוות, צילום הסבים והסבתות ובעיקר החיוכים של תנועת הנוער.

שלב שלישי- הגיוס לצבא וכל השאר

עת הגיוס לצבא הגיע, גם כאן בא לידי ביטוי רגע מרגש שאותו תתנו לידי ביטוי באמצעות שירים מתאימים. כאמור, שירים המתאימים את האדם ואת יכולתו לעזוב את הקן לחיים האחרים, חיי הצבא, לרוב, משתמשים בשירים כגון עוף גוזל או כל שיר אחר אשר יכול להעביר את התחושה ואת הרגש בעזיבתו של הנער את הקן ומעבר אל השירות הצבאי.

שלב רביעי ואחרון- בשלב הזה תציינו את הרגע של ההתאהבות, בהכרות עם אמא, לימודי האוניברסיטה והגעתכם לעולם באמצעות חתונה וכל השאר. מוכנים? המצגת שלכם יוצאת לדרך ומכם נדרשת התושייה,הכישרון והגדלת הראש על מנת להוציא את היצירה המושלמת לפועל.