מאמרים

 

 

יום הולדת לגיל 10

 

אם נדבר על יום הולדת לגיל 10, נדבר למעשה על יום הולדת 8 לבנים ואפילו יום הולדת לגיל 7. הכול תלוי במסע התכנונים שתבצעו בפועל. יום הולדת הוא היום המיוחד ביותר בשנה ומכאן שיש דרישה להפקה וארגון נכון שלא תמיד ניתן לבצע לבד. בלבול? מבוכה? עלויות יקרות יתר על המידה? לא בהכרח. הכול תלוי בבחירת השירותים הנכונים.

ביחד או לחוד?

האם ראוי לחגוג יום הולדת באופן עצמאי או לשכור שירותים מתאימים? יום הולדת אולי נחשב ליום הכיף ביותר אצל הילדים ומאידך עבור ההורים הוא טרחה לא קטנה. הארגון, עלויות, ההוצאה הכספית והיכולת להפעיל את הילדים לאורך כל האירוע, גורעים מהנקודה החשובה ביותר. כיצד הופכים יום הולדת מוצלחת נוכח כל השאר? בשוק שבו יש לא מעט מפעילים עם מחירים כאלה ואחרים, יש לבחור נכון את הליצנים, הקוסמים או אפילו את המופעים אשר יעניקו ערך מוסף נכון לבאי האירוע- הילדים היקרים.

אופציות להפקה מושלמת

אז מה היה לנו שם? כיצד יהיה ניתן להפוך אירוע לחוויה בלתי רגילה? אפשר לשכור שירותים של קוסמים לימי הולדת, ליצנים, מפעילי הישרדות, חיות ואפילו סדנא שלמה של אפייה מיוחדת או למידה של איפור, הכול תלוי אם מדובר בבנים או בנות ובאופי הארגון בפועל. כמו כן ניתן לשכור מתנפחים לילדים המבוגרים יותר, לוודא את כמות המשתתפים ובעיקר לדאוג לחיבור חשמל. מבוגר אחראי יהיה שם- באם תבחרו חברת הפקות אשר תכלול את כל השאר.

על אוכל ועל כיבוד

אחרי הכול, מגיע שלב האוכל, הכיבוד תלוי אף הוא בהפעלה. אם ההפעלה שייכת למקום יש לתאם תיאום ציפיות, כך גם אם היא מתרחשת מטעם חוץ. מה תכלול ההפקה? ממתקים? זה לא מספיק. תצטרכו לכלול כיבוד שילדים באמת אוהבים. שקיות בסלי, במבה, מרשמלו, נחשים ואפילו קעריות אישיות שהוכנו מראש. כמו כן, מגשי פיצות או לחילופין מגש בשרי של נקניקיה לחמנייה- צ'יפס יעשו את כל השאר. אז עכשיו שהכול מוכן אפשר להתקדם ולהפיק הפקת יום הולדת מושלמת. קוראים לזה מסיבת יום הולדת לגיל עשר.

 

 

 

 


יום הולדת לגיל 7