מאמרים

מקרן למסיבת קריוקי

 

 

מה צריך לדעת לפני שרוכשים מערכת קריוקי

 

מה אתם רואים כאשר אתם חושבים על מערכת קריוקי? בעבר מערכות הקריוקי היו פריטים ומכשירים מאירים גדולים ומגושמים. עם התפתחות טכנולוגיות האלקטרוניקה ישנן מגוון אפשרויות לרכישת מערכות קריוקי בגדלים שונים ובהתאמה לצורך.

 

רבים סבורים כי רק מערכות קריוקי גדולות יתנו את הפתרון המקצועי הראוי , אך עובדה חשובה אליה לקוחות המעוניינים ברכישת מכונת קריוקי אינם מודעיה אליה היא חשיבות הפריטים והמערכות הנלוות ולאו דווקא מכשיר הקריוקי עצמו.

 

מערכות קריוקי לאירועים וחתונות

אחד הטרנדים החדשים  היום בתחום האירועים, החתונות ומסיבות בת/בר מצווה הוא שילוב קריוקי באירוע. שילוב הקריוקי, ניתן במקרים רבים, כחלק משירותי הדי גיי ובמקרים אחרים לבקשתם האישית של מארגני האירוע עצמם. שילוב נכון והיכולת לשחרור האווירה ושחרור האורחים לצורך השתתפות תלויה במקרים רבים במנחה האירוע, היכולת לשלהב את הקהל חייבת להיבדק לפני בחירת התקליטן. לצורך כך ניתן לבקש להתרשם מאירוע או כמה אירועים שהנחה ובמידת האפשר לבקש להיות נוכחים באחר מהאירועים הקרובים.

 

ההשפעה המשמעותית של מערכת הקריוקי על האירוע, יכולה להפוך כל אירוע לסיפור הצלחה אך תלויה בשני משתנים מרכזיים: מערכת קריוקי איכותית ומנחה מקצועי היודע לעבוד עם קהלים מגוונים.

 

 

מאיפה מורידים שירי קריוקי?

שירי קריוקי, ניתן להוריד   בחינם ועל ידי הורדה פשוטה ומהירה אל המחשב הביתי, רק מחברים את המחשב אל הרמקולים ואל המקרן או מסך הטלוויזיה ונהנים מערבי קריוקי ביתיים בקלות וללא תוספת עלות.

 

חיפוש פשוט ומהיר ברשת האינטרנט, של "שירי קריוקי להורדה" יובילו אתכם לאתרי אינטרנט, עם מגוון רחב של שירים, קליפים, פלייבקים ואפשרויות מגוונות להורדה ישירה אל המחשב. חיבור הרמקולים והמסך/המקרן  אל המחשב וחיבור המיקרופונים וערב הקריוקי שלכם מוכן להפעלה.

 

 

 

 

מה כוללת מערכת הקריוקי והאם היא צריכה "חדר משלה" בבית

כאמור, השקעה במכשיר קריוקי אינה מאופיינת בעלויות יקרות מידי ותלויה בדרך כלל באיכות הרמקולים והמיקרופון, המרכיבים הכלולים בה והציפיות ממנה.ערכות קריוקי למכירה ניתן למצוא בממוצע במחירים שבין 1,500 ל 3,000 שח כאשר מדובר על מערכות ביתיות מקצועיות ואיכותיות וכאשר המחיר תלוי בפרטים, איכות הקול, הסאונד ואפשרויות הוויסות השונות המגיעות יחד עם המערכות השונות, תוספות כמו מקרנים ומסכים אותן ניתן למצוא בחנויות המתמחות במכירת ציוד קריוקי לסוגיו השונים.

מערכת הקריוקי הביתית לא צריכה לתפוס מקום מרכזי בבית, המערכת ניתנת לשילוב נוח ויומיומי  עם הריהוט והמערכות הביתיות.

 

 

 

 

 

 

 

mrt's blog