מאמרים

אטרקציה לבר מצווה

 

 

 

 - תהליכי ארגון בר מצווה

 

האם תרצו להפיק את אירוע חייכם? כיצד מאתרים אולמות אירועים בר מצווה במרכז? איך מארגנים בר מצווה מושלמת וגורמים לקהל שלם להפוך נרגש נוכח אירוע בלתי רגיל? כל מה שרציתם לדעת על תכנון מוקדם ולא העזתם לשאול.

 

 

שלב א': לבחור בית כנסת ולימוד מערכי שיעור

השלב הראשוני מדבר על החלק המרגש ביותר בחגיגות בר המצווה. כאן יהיה עליכם לאתר כחצי שנה מראש בית כנסת בו תערכו את מסיבת שבת החתן ועלייה לתורה. כך גם תדרשו לבדוק באשר לחזן או מורה אשר ילמד את ילדכם את פרשת השבוע על פי תאריך האירוע הצפוי להתרחש. כמו חיפוש אחר אולם ושאר הדברים, יהיה עליכם לקחת את האחריות ולוודא כי בית הכנסת אכן תואם לדרישותיכם בפועל.

 

 

שלב ב': לסמן את המטרות מבעוד מועד

יש כל כך הרבה דברים שיש לקחת בחשבון ולעשות כראוי - מצגת לבר מצווה היא כמובן אחד מהם. הרבה לפני בחירת גודל האירוע לרבות הפקת בר מצווה אירוע קטן, יהיה עליכם לקחת בחשבון את כל הפרטים מסביב. מה לגבי מתנות לבר מצווה? כמות המוזמנים תספק לכם את העניין הממוקד באשר לבחירת האולם המותאם להפקת האירוע. נוכח ההצלחות של מועדוני הבילוי, לא מעט אנשים בוחרים להפיק הפקת בר מצווה ולהשתמש בכך כאופציה. הפקות בר מצווה במועדונים, הינה הפקה ברוח צעירה, ההפקה משלבת מוסיקה ייחודית ואפילו שירותי הסעדה ייחודיים על טהרת התפאורה האחרת. בחירת אולם קטן או גדול, תהיה על פי כמות האורחים שתהיה לכם. למעשה, קהל גדול, יזדקק למרחבים ואילו קהל קטן, יהיה ניתן לתחום באולם קטן ובשירותים שיעלו לכם בהתאם.

 

 

שלב ג': לבחור את שירותי המוסיקה

שירותי המוסיקה יבחרו על פי קהל היעד. אם יש לכם קהל מבוגרים ברובו, המוסיקה תותאם אף היא. יש לשבת עם תקליטן לבת מצווה או עם שירותי המוסיקה כחודש לפני האירוע ולתאם בהתאמה אישית את תפריט המוסיקה.

שלב ד': בשביל זה אנחנו כאן- שירותי הקייטרינג

הסעדה הינו דבר חשוב לא פחות. שירותי הקייטרינג או הארוחות אנינות טעם, מביאות את האורחים שלכם לאירוע שלכם עם ציפייה. כפי שכיבדו אתכם, ראוי כי תכבדו אותם באופן שווה.

זקוקים למידע נוסף? רוצים לאתר אולם אירועים שיציע לכם את כלל החבילה תחת קורת גג אחת? בשביל זה אנחנו כאן.

 

 

 

mrt's blog