מאמרים

מצגת הפתעה לבעל

 

 

 

מצגת הפתעה לבעל

 

לפני שמתכננים מסיבת יום הולדת, או כל אטרקציה אחרת צריך לקחת בחשבון את נושא המסיבה, שאמור לשמח את החוגגת, למשל אם המסיבה היא לכבוד יום הולדת 40 או כל גיל אחר , יש לקחת לתשומת לב את תכנון הערב שיתן ויפיק את המרב והמיטב עבור חוגג האירוע... הריי ברור שנרצה לשמח אותו ,להפתיע אותו ולעמוד בציפיות. לכן החשיבה על הפתעה מרגשת המעלה זיכרונות חיים ...מהעבר הרחוק ועד היום. יכול להיות אטרקציה מיוחדת במינה .מצגת לגיל 40. החשיבה על הפקת ערב כזה שכולו שמחה וזיכרונות על בעל השמחה ומשפחתו ,מאד מרגשת ומאתגרת וכל התכנון לקראת אמור להיות מרגש חווייתי המעלה זיכרונות נעימים ,מצחיקים...ומרגשים. כל חיי החוגג מלידתו ועד היום אמורים להיות מלווים באנשים מחייו אחים,דודים,ילדים...חברים קרובים ואחרים בעליי משמעות בחייו.יש לחפש באתריי אינטרנט חברה המתעסקת בהפקת מצגות מרגשותלאירועים ,ובהפקתם.

 

 

יש להעביר מספר תמונות על פי בחירה ולהעביר אותם בסדר כרונולוגי, על מנת שבבניית המצגת יילקחו בחשבון ,תקופות החיים על פי סדרן.יש לדאוג ,שכל האנשים החשובים בחייו והמהווים אבן דרך יופיעו במצגת לגיל 40.יש למצוא חברה אמינה עם ניסיון אשר תענה על כל הציפיות..

 

יש חברות איתן ניתן לשתף פעולה בהכנת המצגת תוך מתן עצות ואף בקשות שונות אותן היא יכולה למלא על פי טעמינו האישי ועל פי טעמה המוכר של החוגג/ת. ישנה אפשרות להפקת מצגת בין 40-ל60 תמונות כדאי מאוד שהתמונות למצגת יבחרו בקפידה ויהיו ברורים ומגוונים עם צבע נוף יפה ותמונות מאתרים שונים בארץ ובעולם כמו טיולים משותפים . בנוסף ניתן להכניס לתוך המצגת סרטון אחד או יותר הכולל בתוכו מספר קטעים מוסרטים מתקופות חים שונות.ניתן לקבל עם הזמנת הפקת המצגת מקרן ברקו מקצועי להקרנת מצגות ומסך גלילה על חצובה .על מנת להקרין את המצגת בהגדלה ובצורה מודגשת...שתיתן אפקט למצגת המוקרנת למשך מספר דקות ומלווה באנימציות ובמוסיקה מרגשת. יש לוודא שהמצגות מופקות בתוכנות עדכניות מהאחרונות ..והידועות כיום בשוק .ניתן להזמין טכנאי מיומן וותיק לציוד הקרנה שיהיה נוכח לכל אורך המצגת לגיל 40.וייתן מענה לכל בעיה באם וחלילה תתעורר כמו חיבורים למחשב הנייד או חיבור כבלי השמע לתקליטן ומניעת רעשי רקע .הפקת מצגת כשלעצמה היה חוויה נעימה ומחממת את הלב ,הריי ידוע לכל שלשמח בן משפחה או חבר קרוב...בתמונות מהעבר עושה את שלו ברמת ההתרגשות.ומעל לכל ספק מעלה את מפלס ההתרגשות לקצוות ...גבוהים ועמוקים.בחברות המכבדות את עצמן ישנו שיתוף פעולה מלא בהפקת המצגת .אם בבחירת המוסיקה ובכל נושא אחר בו למזמין המצגת יש הערות או הצעות לשינוי מבחינת העשייה.