מאמרים

השכרת מקרן בפתח תקווה

 

 

 

 

השכרת מקרן בראשלץ

 

 שירותי MRT: השכרת ציוד הגברה, מערכות קריוקי, ציוד תאורה לאירועים : כל אלה זקוקים להשכרת מקרן מקצועי – אמין, איכותי ובמחיר נוח.

 

השכרת מקרן לאירוע באור יום: אם האירוע שלכם עומד להתרחש ביום שישי או בשעות אחר הצהריים – ב-MRT תוכלו לשכור 'מקרן אור יום' שיעשה עבורכם עבודה מצוינת.

 

דגשים ועצות להשכרת מקרן:

2 דברים קובעים את איכות המקרן: תמונה וקול. נהוג לחשוב שרק המסך חשוב אך לאיכות הסאונד יש חשיבות לא פחותה בהעברת האפקטים.

טיפים למציאת מקרן טוב : מקרן איכותי חייב להיות בעל סאונד חזק ועוצמתי. מקרן טוב מסנכרן את עצמו עם התמונה ובעל צליל איכותי ונקי מרעשים.

בין אם מדובר בהשכרה חד פעמית: לסרטון חתונה, או שאתה בעל פאב הזקוק להתקנה קבועה של מקרן לצורך שידור משחקי כדורגל – ודא שאיכות הסאונד לא נופלת מאיכות התמונה.

רק ב- MRT  : ניתן לשלב השכרת המקרן עם השכרת ציוד הגברה תואם.

התקשר וקבל חבילה כוללת שתקיף את צורכי האירוע שלך גם עם לוח הזמנים שלך קצר.

חשוב מאוד: איכות המסך למקרן:  לא תמיד ניתן או כדאי להקרין את הווידאו או השקפים על קיר. בדקו אפשרות זו ותוכלו לחסוך !

 

התקשרו לקבלת ייעוץ מקצועי ! אנו נעזור לכם להתאים את הציוד הטוב ביותר לאירוע: ציינו את  גודל המקום וכמות המוזמנים, שעת האירוע ואנו נעשה את כל השאר : כולל התקנה והדרכה.

רק ב - MRT מגוון ענק שלך מסכים בגדלים שונים בעלי יתרונות ומאפיינים שונים. כל מסך מיועד למטרה אחרת, יש להיוועץ  עם בעל מקצוע מנוסה בעת ההשכרה.

 

כשאתם עושים השוואה אל תשוו מחיר בלבד, בדקו את איכות הציוד שאתם מקבלים! אנחנו מתחייבים לתמורה ההולמת ביותר לכסף שלכם. עושים אירוע בפתח-תקווה? התקשרו ל-MRT :050-8546680  קבלו א