מאמרים

השכרת מקרן באשדוד

 

 

השכרת מקרן אשדוד

 

 פתרון מעולה לבעלי עסקים באשדוד המעוניינים לשכור או לרכוש מקרן ! זה שווה את זה ! מקרן איכותי ומקצועי מהווה אטרקציה הכרחית היום לכל עסק! השכרת מקרן עושים ב-MRT !

 

 

 MRT מגיעה לקהל לקוחות בכל אזור השפלה, כולל אשדוד, יישובי גדרות, יבנה ורחובות, ומאפשרת השכרת מקרנים לתקופה של כמה שבועות לבדיקה האם הדבר משתלם. אם אתם רואים שהכנסת המקרן לעסק שלכם מביאה קהל ומושכת יותר לקוחות לפאב או לבר – תוכלו לרכוש מקרן קבוע, ואם לא – אתם לא נתקעים עם הציוד.

 

 

סוגי מקרנים ב-MRT :

מקרן שקופיות להשכרה : מקרן שקופיות להשכרה כולל: מקרן, שלט, מחסנית שקופיות, ומסך חצובה נגלל. הכול במחיר אטרקטיבי ומשתלם של 150 ₪ ליום עבודה.

מקרן שקפים: השכרת מקרן שקפים מגיע עם כבל וחוברת הסבר על אופן ההפעלה.

בנוסף: מסך במחיר מבצע! חצובה כלול במחיר ! תן לצוות המקצוענים ב-MRT להתאים עבורך את ציוד ההגבר וההקרנה האיכותי ביותר לאירוע שלך.

ימי הולדת, חתונות, בר\מצווה קריוקי או מסיבת שישי : רק ל- MRT הניסיון והמגוון המספק של ציוד מתאים: מסכים בגדלים שונים ואיכות ללא פשרות. היכנס ל-MRT ותקבל שירות ללא תחרות והתאמה אישית ומקצועית לצרכייך. לרשותנו מגוון בידוריות, ציוד הגברה, מקרנים ומסכים בגדלים שונים, באיכות הגבוהה בשוק. 

אתה מוזמן להתייעץ עם צוות החנות ללא כל עלות וקבל טיפים גם אם תחליט לשכור לבד ללא התקנה חיצונית. אנחנו כאן בשבילך לכל שאלה : זקוק למפרט טכני להגברת אירוע ? מאחורי MRT מאות בעלי עסקים ולקוחות פרטיים שהשתמשו במוצרי החברה באירועים מוצלחים.

התקשר לפני האירוע ותדע לאיזה סוג ציוד בדיוק אתה זקוק. חסוך בעלויות ותקבל את ציוד ההקרנה הכי טוב באשדוד !