מאמרים

השכרת מקרן ברחובות

 

 

השכרת מקרן רחובות

 

 זקוק למקרן איכותי ומקצועי לאירוע הבא שלך ? הגעת למקום הנכון ! MRT מחזיקה בכל סוגי המקרנים המקצועיים בהם משתמשים בשוק.

 

סוגי המקרנים :

.1  מקרן CRT

מקרניCRT  מובילים באיכות תמונה אך יקרים למדי. כמו כן הכיול של מקרנים אלה הוא מסובך. סוגים: מקרני CRT עם מנורה אחת ועדשה אחת, מקרני  CRT עם מנורה אחת וגלגל צבע מסתובב אחד, וכן מקרנים עם 3 מנורות ו-3 עדשות. קוטר המנורה משמעותי גם הוא וקובע את כמות האור.

היתרון של מקרני CRT: רמת שחור גבוהה. החיסרון : כובד ורעש - מקרני CRT הם מקרנים כבדים ומרעישים.

 

 

 2. מקרן LCD

היתרון: מומלץ למגזר העסקי – עבור מצגות מחשב. בעל מסך LCD קטן בתוך המקרן. הבעיה:  בטכנולוגיה זו הקונטרסט נמוך, לכן הם מומלצים יותר למצגות מחשב בהן הקונטרסט פחות קובע. היתרון הגדול יותר למצגות מחשב טמון ביכולת המחשת צבעים אמיתיים יותר ללא עיוות גוונים. 

היצרנים המובילים בשוק: HITACHI, NEC, EPSON, SANYO  מקרנים בעלי טכנולוגיית LCD  עם יחס ניגודיות CONTRAST גבוה.

בעבר, ככל שעוצמת האור (BRIGHTNESS) הייתה גבוהה יותר, יחס הקונטרסט היה "יורד" במקביל. היום מרבית המקרנים מתאפיינים בעוצמת אור וביחס ניגודיות גבוהים, כך שמתקבלת תמונה בהירה, צבעונית ואיכותית.

 

3. מקרני  DLP  

מומלצים לקולנוע ביתי ומצגות מחשב טכנולוגיה שפיתחה חברת TEXAS INSTRUMENTS  מבוססת על צ'יפ הכולל מראות קטנטנות שזזות לפי זרם חשמלי. לפי זווית המראה, ניתן להעביר כמות אור נתונה אל המסך. מבחינת יחס קונטרסט, מדובר בטכנולוגיה מתקדמת ביותר.

 

4. LCOS

טכנולוגיה אשר במקור הופצה ע"י JVC  מדובר במעיין הכלאה של LCD עם DLP. מפיקה תמונות מצוינות ומינימום: SCREEN DOOR EFFECT אולם יחס הקונטרסט עדיין נמוך מזה של DLP והעלות עדיין גבוהה מאוד. לכל מידע מקצועי אחר, פנה לנציג MRT ונשמח לתת לך ייעוץ מלא ללא עלות והצעת מחיר משתלמת להשכרת מקרן ברחובות.

התקשר:050-8546680