מאמרים

מקרן לחתונה

 

 

השכרת מקרן לחתונה

מהו המחיר הממוצע להשכרת מקרן ומסך

 

אין כמו לשלב באירוע שלנו אטרקציה מעניינת ומהנה במיוחד אשר תוסיף לאירוע שלנו צבע ועניין רב. אטרקציה זו היא ללא ספק הקרנת סרטון או מצגת אודות בעלי האירוע, וכל זאת ללא מאמץ רב ועל ידי השכרת מקרן ומסך במחיר הגיוני. באמצעות מצגת או סרטון קצר ניתן להעביר לקהל המוזמנים קצת רקע אודות בעלי האירוע. כמו גם אם ברצוננו להעביר מסר לאהובים עלינו בין אם מדור בסבא או סבתא הורים או כל אדם אחר היקר לליבנו.

 

 

 

 

השכרת הציוד הנדרש למצגת או הקרנת סרטון לאירוע

ניתן לומר כי להשכרת מקרן ומסך מחיר מגוון ורחב בשל מגוון סוגי המקרנים והמסכים הרחב. כאשר ישנו ל-השכרת מקרן ומסך מחיר שרירותי הנע מ-150 ש"ח ל-500 ש"ח לטובת מקרן ומסך איכותיים. בשל מגוון הטכנולוגיות נוצר מצב בו להשכרת מקרן ומסך מחיר לא אחיד כאשר ניתן באמצעות התייעצות קצרה באנשי המקצוע בתחום להתאים את סוגו של המקרן והמסך הנחוצים בהתאם למקום האירוע, זמן ושעה בו הוא נערך ובהתאם לכמות המוזמנים לאירוע.

אז מי יכול להשכיר מקרן ומסך?

 

השכרת מקרן ומסך מקצועיים היא למעשה פעולה המתאפשרת למגוון רחב של אוכלוסייה ממעמדות שונים. וזאת בשל מחירים נוחים ומציאותיים אשר מעניקות חברות להשכרת מקרנים לאירועים. ולכן בשל כך שלהשכרת מקרן ומסך מחיר מציאותי ניתן יהיה לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים בשילוב הקרנת סרטון או מצגת באירוע שלהם. והרי שניתן לראות כיום כמעט בכל אירוע איכותי ומוצלח את אלמנט ההקרנה של סרטון באירועים שונים כגון: חתונה, בר מצווה, ברית, מצגת עסקית, סרטים, משחקי ספורט, אירועי השקה וכ'ו.

 

השכרת מקרן מקצועי במחיר אטרקטיבי היא אפשרות שכיחה מאוד כיום בשל התחרות הגוברת בין החברות המציעות את שירותי השכרת מקרנים לאירועים שונים. כאשר ניתן כיום לבחור בין מגוון סוגי המקרנים בעלי הטכנולוגיות השונות, על מנת להתאימם לאופי האירוע, וכל זאת במחיר מציאותי וידידותי יחסית.