מאמרים

שכירת מקרן ברקו

 

השכרת מקרן ומסך לאירוע

 

יותר ויותר זוגות צעירים בוחרים לשלב באירוע שלהם אטרקציה של סרט קצר או מצגת אשר יעניקו למוזמנים כמעין סקירה קצרה אודות הזוג הצעיר. והרי שהשכרת מקרן ומסך לחתונה היא ללא צל של ספק תופעה רווחת בקרב בזוגות הצעירים הבוחרים בהפקת אירועים מרהיבים ומושלמים כאלה של פעם בחיים.

השכרת מקרן ומסך לחתונה היא למעשה אפשרות מושלמת לאלה בנינו המעוניינים לתעד איזה תקופה או אירוע על ידי הכנת מצגת לחתונה, כזו אשר תעניק למוזמנים לאירוע חווית צפייה מדהימה ואיכותית. החברות אשר מציעות את שירותי השכרת מקרן ומסך לחתונה למעשה מספקות את המקרנים הטובים ביותר ובהתאם לבקשתנו.

 

 

סוגי טכנולוגיות במקרנים:

בעקבות הזנקת יכולות ההקרנה של הטכנולוגיה בעשור האחרון, ופיתוחי ציוד המקרנים הצליחו להביא לכך שצפייה במקרן אף מתאפשרת ביום בהיר מוחלט, וברזולוציית HDMI ושיטת שידור 3D. כאשר ישנן חברות רבות בערים שונות המציעות אופציה זו כמו למשל השכרת מקרן בבני ברק, ירושלים וכ'ו.

 

בין יתר הפיתוחים והטכנולוגיות ניתן למצוא בין מגוון חברות להשכרת מקרן ומסך לחתונה את הסטנדרטים הבאים המוצעים בהשכרת מקרן וידאו והם:

 

רזולוציה – ישנם מקרנים בעלי רזולוציית 600*800 עד 1280*720. כאשר חשוב להבין כי ככל שרזולוציית המקרן הינה גבוה יותר, כך ניתן יהיה ליהנות מאיכות צפייה יותר גבוהה.

 

HDMI – טכנולוגיה זו תאמה למסכי LCD , כאשר לאחרונה ניתן למצוא אותה גם בהשכרת מקרן זול ואיכותי לאירוע. כך שניתנת האפשרות לצפות בסרטים באיכות HD גם בציוד הקרנה ולשפר את חווית הצפייה באירועים

 

3D –  הינה טכנולוגיה המספקת לאורחים שלנו באירועים את חוויית הצפייה 3D בסרטים. כאשר חוויה זו מתאימה לאירוע בו אנו מעוניינים כי חווית הצפייה תהא מושלמת. כך שהשכרת מקרן ומסך לחתונה בעל טכנולוגיה מסוג זה תהיה יעילה ומוצלחת במיוחד. 

 

 ANSI LUMENS - זהו מדיד לעוצמת ההארה של מנורת המקרן, כך שככל שעוצמת מנורת המקרן יותר גבוהה כך איכות ועוצמת התמונה תהיה יותר גבוהה. כך שהשכרת מקרן וידאו בעל טכנולוגיה גבוה זו יאפשר לנו גם באירוע חתונה קיצית לשלב את השכרת מקרן ומסך לחתונה באור יום.