מאמרים

 השכרת מקרן

השכרת מקרן וידאו

 

בשל ביקוש הולך וגובר למקרנים מסוגים שונים, ולמטרות שונות החלו לצוץ יותר ויותר חברות המציעות את שירותי השכרת מקרני וידאו או שקופיות למגוון ייעודים ושימושים. אך בין מגוון הבקשות של הקהל הרחב, אנו נשמע על אנשים המעוניינים לרכוש מקרנים איכותיים בין אם ברכישה של ממש או בין אם באופן בו הם מבקשים לבצע השכרת מקרן וידאו ערב מיוחד או אירוע כלשהו אשר אותם אנשים מבקשים לשלב או את אטרקציית מקרן וידאו

 

סוגי המקרנים:

 

ניתן לומר כי קיימים שני סוגי מקרנים בסיסיים,

מקרן וידאו - הינו בעל אות וידאו, שאינו ידוע מראש המאפשר את הקרנת שידורים חיים הנתונים בזמן אמת. כמו כן, מקרנים אשר ניתן למצוא כיום מוצעים כאופציית השכרת מקרן וידאו הינם מתחלקים לשלוש סוגי טכנולוגיות זהות אך שונות.

 

מקרן שקפים - הינו בעל מגנון מכני לשם הזנת שקופיות. כך שבשעה שהמקרן מייצר אור, העובר דרך שקופית אחת, הנשלפת באופן מכני מאוסף שקפים, וכך על ידי עדשה, נוצר ריכוז האור המוקרן לכיוון המסך. סוגי מקרנים אלה ניתן כיום למצוא כאופציה להשכרת מקרן שקפים לאירועים ולמצגות.

 

שתי המקרנים אלה (מקרן וידאו, מקרן שקפים) למעשה פועלים על טכנולוגיות שונות עם בסיס משותף שהוא הקרנה.

 

שירותי השכרת מקרנים

ניתן כאמור לעיל, למצוא מגוון חברות המציעות את שירותי השכרת מקרני וידאו או השכרת מקרן שקפים. חברות אלה צצו בעקבות ביקוש מצד הקהל הרחב לשלב באירועים שונים כגון: ימי הולדת, בר\בת מצווה, את אלמנט ההקרנה כאטרקציה בשל עצמה כמצגת לבת מצווה או הכנת מצגת ליום הולדת. כך שניתן למצוא כיום חברות העונות לדרישה זו בכל רחבי הארץ מהדרום ועד הצפון כאשר באזור המרכז ישנן חברות השכרת מקרנים בבני ברק, חברות השכרת מקרני וידאו בתל אביב וכ'ו וכ'ו.