מאמרים

 מצגת לבר מצווה

מצגת לבר מצווה

 

הנער הגיע לגיל מצוות והאירוע בפתח כדאי להכין הפתעה לאורחים בצורת מצגת מרגשת ומפתיעה, שתשאיר את הקהל מוקסם ונרגש . יש לאסוף את התמונות מאלבום התמונות ומהמחשב והמצלמה הדיגיטלית ולתייק אותם בתיקייה במחשב בבחירת התמונות יש לקחת תמונות מהלידה ,תמונה עם ההורים הסבא והסבתא ועם האחים יש לשלב כתוביות מתאימות על הילד תאריכים מיוחדים ומקומות יפים בהם היה הילד . כמו כן ב-מצגת לבר מצווה יש לבחור תמונות מפורים ומחנוכה המעלות חיוך מכולם . רצוי ש40 אחוז מהתמונות יהיו מגיל 10 עד היום ואם יש תמונות מהצלם כדאי להוסיף.

ניתן להוסיף למצגת סרטונים קצרים ולא ארוכים של הילד וכמובן לערוך אותם בצורה יפה ולהכניס אותם למצגת .המצגת הגמורה לא אמורה להיות יותר מרבע שעה עם סרטונים ,ו8 דקות ללא סרטונים, לא כדאי לשים הרבה סרטונים כדיי לא לשעמם את הקהל .

למצגת לבר מצווה יש לשים אפקטים יפים במצגת בצורה של אנימציה או זיקוקים או ככל העולה על הדמיון ,כל זאת בליווי מוסיקה מתאימה יוצר מצגת מדהימה ומרגשת.

לא לשכוח לשים חברים מהכיתה במצגת כיוון שגם הם קהל היעד .לעוד פרטים על הכנת מצגת, לעוד תכנים והמלצות על מצגת לבר מצווה כנסו לגלריות, לכתבות ולסרטונים שלנו והתרשמו מכלל המצגות הנהדרות

 

 

 

 

 

ב