מאמרים

 מצגת לבר מצווה

מצגת לבר מצווה בידי מקצוענים

 

הכנת מצגת לבת המצווה של הילדה זה אלמנט חשוב לפניי אירוע בת המצווה ,יש לאסוף תמונות של הילדה מינקות ועד לגיל הנוכחי ,על התמונות להיות ברורות ויפות שהילה מופיעה גם לבד וגם עם המשפחה הקרובה והחברים ובהמשך עם חבריי הכיתה .

את כל החומר הנוגע למצגת בת מצווה יש להכניס למחשב בתיקייה יעודית ולהוריד תוכנה למצגות ,יש הרבה תוכנות ברשת חלקן בחינם וחלקן בתשלום ,או פשוט להשתמש בפוואר פוינט  שמצויה כמעט בכל מחשב אל התמונות יש להוסיף אפקטים מעניינים .יש להוסיף כתוביות ותאריכים שונים ומיוחדים בחיי הילדה ולשים אותם כל כמה תמונות ,יש להוסיף מוסיקה למצגת שבדרך כלל זה שירים עבריים מוכרים הנעימים לאוזן של כולם ולא שירי רוק כבד שאינם מתאימים למצגות מהסוג הזה .

אורך המצגת צריך להיות לא יותר מרבע שעה לכל היותר וזה עם סרטונים ,כל תמונה אמורה להופיע בממוצע 3 שניות אלה אם מדובר על תמונה של מספר אנשים וכתוביות ששם יש לתת יותר זמן לתמונה.

כדאי לשים תמונות של המשפחה הקרובה ושל החברים הקרובים וכמובל של האחים ,כדאי להוסיף תמונות מפורים בתחפושת וטיולים בארץ ובחול כאשר אפשר להראות במשפט היכן צולמה התמונה .

את הכתוביות או המשפטים למצגת בת מצווה  יש לשים בשפה עברית ובצבע שונה מצבע התמונה ,למשל תמונה עם רקע לבן לא לשים כתוביות בלבן כי לא יראו ,יש לתת צבע שונה וכהה יותר וכך לגביי שאר הצבעים .לעוד פרטים ודוגמאות של מצגות יש להיכנס לאתר הבית MRT אז שיהיה במזל טוב