מאמרים

עלות מצגת לבר מצווה

 

נייר עטיפה בצבע כחול אז עוטף את קופסת החלומות. הוא מהודק היטב לכל פינותיה. סרט אדום עוטף מכל ארבעת הכיוונים ומתחבר לצורת פרפר מושלמת בראש הקופסה. אתם בדרככם למסיבת יום ההולדת, שמחים עם המתנה הנהדרת והיקרה שבחרתם באחת החנויות המובחרות. חתן השמחה חשוב לכם, אתם רוצים לשמחו. הוא מקבל את המתנה, אור בפניו למראה האריזה הנוצצת. ואז הוא שואל את השאלה "איפה הברכה?". אוי לא. מי חשב על זה בכלל??

 

 

ברכה לבר מצווה

בבר מצווה, אירוע בו כל החגיגה נעשית גדולה ככל האפשר; רשימת מוזמנים גדולה וצ'קים גדולים, גם הברכה צריכה להיות גדולה מהחיים. דרך לעשות זאת היא באמצעות מצגת או קליפ לבר המצווה. עלות מצגת לבר מצווה נמוכה אמנם מעלות מתנה, אך היא חשובה לא פחות. כמובן שניתן להפיק גם מצגת ליום הולדת אם מדובר באירוע שאינו בר או בת מצווה, בתהליך הוא זהה.

 

 

עלות מצגת לבר מצווה

כאשר חושבים מהי עלות מצגת לבר מצווה או כמה עולה מצגת לבת מצווה יש לקחת בחשבון כמה משתנים. נניח בחרתם לערוך את המצגת אצל אנשי מקצוע – עדיין לכל מצגת לבר מצווה מחיר שונה. עלות מצגת לבר מצווה עשויה להשתנות לפי השימוש בבעלי מקצוע שונים, אורך המצגת ואופייה.

 

מה משפיע על עלות מצגת לבר מצווה?

במידה ובחרתם לערוך סרטון המציג את חתן השמחה, ואתם מתכננים יום צילומים מרוכז, אותה עלות מצגת לבר מצווה עשויה לעלות במידה ובחרתם שצלם מקצועי יצלם את הסרטון. בנוסף עלות מצגת לבר מצווה תעלה כיוון שאין מדובר רק בצלם ואולי עוזר הפקה, אלא תאלצו להפרד מכמה שטרות נוספים כתשלום לעורך של הקליפ.

 

עלות מצגת לבר מצווה- כיצד תוכלו לחסוך?

במידה ובחרתם למשל להציג בחגיגה קליפ ברכות לחוגג, תוכלו לחסוך בעלות מצגת לבר מצווה במידה ותצלמו אותה בעצמכם, או תבקשו מכל מברך לשלוח קטע ברכה. באופן זה, תוכלו לשלם רק לעורך, אשר יערוך את כל הקטעים המצולמים מראש. בכך תורידו את עלות מצגת לבר מצווה ותוכלו לחסוך בעלויות החגיגה או להשקיע כסף זה במקום אחר בשאר הדברים אותם אתם מתכננים עבור אירוע הפקת בר מצווה שלכם. חשוב שתעשו זאת רק במידה וברשותכם ציוד מתאים. המצגת היא זכרון חשוב, אל תורידו באיכותה.

 

 

 

 

 מחיר מצגות לבר מצווה