מאמרים

י

עריכת מצגות לבת מצווה

 

הילדה הקטנה שלכם כבר גדלה, היא כבר לא ילדה – היא נערה. גיל המצוות מתקרב וחגיגות בת המצווה חלק עיקרי וחשוב בחגיגה שמוטל עליכם בתור הורים ( או אפילו אחים \ אחיות) הוא עריכת מצגות לבת מצווה. עריכת או בניית מצגות לבת מצווה היא חשובה ביותר מכיוון שהיא מביאה לידי ביטוי את ההשקעה שלכם בפרטים בקטנים לקראת האירוע , הן בפני הנערה והן בפני האורחים. היא מהווה מעין "מרכז" אירוע בין הריקודים, האוכל וקבלת הפנים והמסקנה ברורה - עריכת מצגות לבת מצווה בצורה טובה יכולה להשפיע על כל האירוע ולשדרג אותו מהותית.

 

 

מאיפה מתחילים ? - עריכת מצגות לבת מצווה הכי טוב שאפשר.

 

ראשית – צריך שיהיה רעיון או קונספט למצגת. כדי לקבל רעיון אפשר להכנס לאחד ממנועי החיפוש המוכרים – גוגל או בינג ולהקיש " עריכת מצגות לבת מצווה ". אם אתם לא מקבלים תוצאות שאתם אוהבים אפשר למקד את החיפוש – " עריכת מצגות לבת מצווה – מקורי " . לאחר שתעברו על כמה רעיונות תקבלו מושג איך אתם רוצים שהמצגת שלכם תראה מאיך שאתם מכירים את הנערה, מה מתאים לה ומה מתאים לאירוע.

 

מה צריך להיות בפנים ?

 

גם אם מצאתם קונספט וגם אם לא מצאתם רעייון לאיך לבצע עריכת מצגות לבת מצווה –יש כמה דברים שאתם חייבים להכניס כדי ש עריכת מצגת לבת מצווהשלכם תהיה איכותית - תמונות לפי גיל, כמה תמונות משותפות עם אנשים חשובים ) סבא וסבתא, דודים , אחים, חברים) ותמונות שמדגישות את יחודיות הנערה( תחביבים, הצלחות וכו')

 

הפרט החשוב ביותר לפני שניגשים לבצע עריכת מצגות לבת מצווה .

 

כן, מה שחשבתם – לפני עריכת מצגות לבת מצווה חשוב חשוב חשוב לאשר כל תמונה עם הנערה. נכון – אולי זה הורס את ההפתעה, אבל זכרו שהיא אינה חייבת לראות את המצגת כולה. ואי – אישור של התמונות לפני עריכת מצגות לבת מצווה יכול לעשות לנערה פאדיחות נוראיות בעיניה, והיא עלולה לכעוס או להתבאס קצת – בכל זאת מדובר באירוע שלה ואנו עושים עריכת מצגות לבת מצווה בשבילה.

 

 

 

 

 

 יום הולדת סרט בבית