מאמרים

יום הולדת 9

 

יום הולדת לגיל 9

Submitted by mrt on Wed, 05/29/2013 - 13:27

הילד/ה הגיעו לגיל 9 רוצים לחגוג להם מסיבת יום הולדת, אין ספק שהגעתם למקום הנכון .חברת MRT הקרנת סרטים ליום הולדת , תעשה את העבודה בשבילכם ותביא את הקולנוע האיכותי והמבוקש אליכם הביתה לסלון או לחצר. למי לא נמאס ממסיבות קיצ'יות של ליצן, קוסם ומפעילים נוספים. האטרקציה שלנו שונה מכל דבר שהכרתם ולוקחת את החוגגים וחבריהן למסע קסום בארץ התלת מימד. חברת MRT תעשה לכם יום הולדת לגיל 9 בסגנון שלא יישכח...וזאת כן הבטחה.

 

אנחנו מגיעים לבית או לחצר.. ומציבים בצורה האידיאלית את מקרן ואת מסך ההקרנה הגדול על החצובה הגדול והאיכותי המותאם לגודל המקום. ברשותנו מס רב של מסכים המותאמים לגודל שטח הרחבה המותאם ליום ההולדת מסך של 1.80 מתאים לכיתה ממוצעת של 35 עד 40 ילד .

המקרן שמגיע מונח ממול ובסמוך למסך ללא כל הפרעה והילדים מתיישבים בתווך בין המקרן למסך, התקנת מערכת ההקרנה וההגברה מתבצעת במיטב האמצעים על מנת לגרום לחוגגים הנאה מושלמת בעת צפייה בסרט או מצגת ליום הולדת. יום הולדת לגיל 9 הינה חוויה חד פעמית בו הילד חווה גיל זה בין ילדות לבגרות.. מותאם בהחלט להפקת הערב וביחד עם ילדיי הכיתה ייהנו מהסרט ומההפעלה לפני .

 

ניתן לשלב במהלך הסרט ולחלק פופקורן לילדים בכוסות המתאימים לישיבה מול המסך וכמובן שתייה קרה כמו מים או פטל  על מנת להמחיש את חווית הסרט במלואה..

הפסקת אוכל אחת במהלך הסרט לאוכל ושתייה אף מומלצת באמצע הסרט ותלויה בהעדפת האם אם זה נקניקיות בלחמנייה או פיצות לילדיי הכיתה . אין ספק שעל יום ההולדת שלנו יידברו עוד הרבה זמן...האטרקציה מומלצת לימי הולדת לגיל 9 בגלל עצם היותו גיל בין בגרות לבגרות .מליצן וקוסם כבר נמאס.. ודיג'יי זה קצת מוקדם מידי, אז עם הסרט שלנו בשילוב מוסיקת קריוקי ..ומיקרופונים החוויה תמומש במלואה. כל זאת ועוד ביום הולדת סרט ,אז שיהיה במזל טוב