מאמרים

יום הולדת 9

 

יום הולדת 9 חגיגה עם סרט

 

הגיע הזמן לחגוג לילד/ה יום הולדת לגיל 9 MRT  תעשה לכם את האירוע עם חוויה קולנועית , אצלכם בסלון ,במתנס, בחצר או בכל מקום אחר. הקרנת סרט בתלת מימד זאת המומחיות שלנו.

לא צריך מקום גדול ורחב מספיק סלון ממוצע  או חצר קטנה כדיי להושיב את הילדים על מחצלות או שטיח עם כריות ,מה שחשוב יותר שסביבת ההקרנה תהיה חשוכה ללא תאורה וזאת על מנת להמחיש את עוצמת הסרט לילדים ,אם ההקרנה מתבצעת בחצר צריך לקחת בחשבון את שעות החשיכה.

הקרנת הסרט נעשית לכיתה עם מספר ילדים עד 45. מפעיל האירוע ממקם מסך ומתאים אותו לגודל הסלון. במקביל המקרן מונח באיזור נוח לכולם. הילדים יושבים קרוב למסך על מנת לחוות את חווית התלת מימד במלואה. בתחילת המסיבה מפעיל האירוע עושה משחקי מילים ותחרות שירים.. ושירי קריוקי. ניתן לשיר עם חברים, בזוגות , עם האחים או עם ההורים.

 

בהמשך ובזמן הקרנת הסרט ניתן לחלק סטיק לייטים זוהרים לכל אורח.  ועל האם לחלק פופקורן בכוסות מותאמים ושתייה קרה או מים או פטל  על מנת להמחיש לכל ילד את חווית הקולנוע במלואה. הפתעות זוהרות מותאמות כגון צמידים זוהרים לידיים לימי הולדת לגיל 9.

מומלץ לעשות הפסקה אחת באמצע הסרט  בה כל אורח יוכל לשתות ולאכול מאכל חלבי כמו פיצות חמות או בשרי שזה נקניקייה בלחמנייה ולאחר מכן ימשיך הסרט.הסרט כאמור מותאם לגיל הילדים . לכל גיל וגיל יש התאמה לסוג הסרט ואפשרות הבחירה קיימת. בנוסף לסרט אפשר להוסיף לחגיגה כם מצגת ליום הולדת, ולהעשיר את התכנית.

 

לכשמסתיים הסרט כמובן ניתן לערוך את טקס העוגה כטקס מרשים ומכובד. המלווה את החוגג במוסיקת יום הולדת לועזית או עברית ובהמשך מוסיקה קצבית ועכשווית לכמה ריקודי סיום עם החברים.

את הסרטים וההפעלות שלנו לא שוכחים כל כך מהר.. ומה שבטוח התמונות וההמלצות בהמשך מדברות בעד עצמם. כי יום הולדת לגיל 9 זו יום הולדת חגיגה....