מאמרים

 יום הולדת סרט בבית

 

יום הולדת 10 מהסרטים

 

יום הולדת חגיגה נחמדת.... הילד/ה גדל/ה בשנה ? רוצים לעשות מסיבה ? הגעתם למקום הנכון

חברתMRT הקרנת סרטים לימי הולדת תעשה בשבילכם את העבודה בתלת מימד. אנחנו אחראים

ש יום הולדת לגיל 10 תעבור בהצלחה מרובה עם הקרנת סרט איכותי, על מסך גדול .

ניתן למקם את המסך בכל מקום אפשרי ובתנאי תאורה מוגדרים. החוויה הינה מדהימה , לחשוב שהקולנוע יכול להגיע אליך הביתה זה פשוט מדהים!!

המפעיל מתחיל את האירוע בשירי קריוקי מסוגים שונים ועל פי בחירת הילדים.

 

המפעיל ממקם את כל הציוד המבוקש במיקום המוצלח ביותר על מנת לאפשר מקסימום הנאה מהצפיה בתלת מימד. מה שבטוח הילדים ירגישו שהם נוגעים בחפצים,בכוכבים  בבע"ח ועוד.

ניתן לחלק לילדים בתחילת הסרט כוסות קרטון עם פופקורן בכדי לחוש את תחושת הסרט כמו באולם קולנוע. הרי 10 זה כבר גיל בוגר. מנסיון שלנו גם ההורים של החברים יישארו ולא ירצו ללכת רק בתום הסרט. יש אפשרות כמובן לשלב עם הקרנת הסרט גם הכנת מצגת ליום הולדת, הפעילויות דומות ומשתלבות היטב בחגיגה.

 

הסרט כאמור מותאם לגיל הילדים. כל גיל וגיל יש לו את ההעדפות שלו ואת המוכנות הרגשית שלו לסרטים מסוגים שונים. אנחנו דואגים של יום הולדת לגיל 10האטרקציות יהיו מגוונות וללא הפסקה וזאת בשל גילם המתקרב לבגרות. כמובן בסיום הסרט יש את טקס העוגה וכמה שירים עדכניים וקצביים שייקימו את החברה על הרגליים. יש אפשרות לשלב בלון הליום ענק בצורת דג המופעל על ידי שלט רחוק, אותו חוגג האירוע מנווט ומשייט מעל האורחים מה שבטוח לכם , לא יירד החיוך מהפנים.

בציפייה........ MRT  הקרנת סרטים לימי הולדת.

 

 

 

 

 

וב בתלת מימד .ניתן לחלק לילדים צמידים זוהרים וסטיק לייטים שמתאימים ביותר ליום הולדת לגיל 8, ושיאירו את חלל החדר או האולם וייעמיקו את החוויה הקולנועית הצבעונית.כדאי לחלק לילדים פופקורן בזמן הסרט בכוסות קרטון ובהמשך לעשות הפסקה אחת בזמן הסרט לשתיה ולמזון.  אפשר לשלב מצגת ליום הולדת באופן שילהיב את הילדים

 

החוויה הינה תענוג צרוף.. כשבעצם הקולנוע מגיע אליך ונותן את אותה התחושה אצלך בבית  שלא כמו בבית קולנוע שם  אין הדגשה של ילד יום ההולדת . מספר הילדים ביום ההולדת הינו עד 45 ילד. והסרט מותאם לגיל הילדים. בסוף הסרט עורכים את טקס הנרות והעוגה

, ברכות ומוסיקה וחוגג יום הולדת לגיל 8 מרגיש שזה היום שלו ללא שום ספק.

את המסיבה ניתן לסיים בכמה שירים עדכניים לריקודים שייגרמו לילדים להתרגשות להתפרקות ולשמחה גדולה.