מאמרים

 מצגת לגיל מצוות

 

 

דוגמא למצגת בר מצווה

 

הילד/ה הגיע/ה לגיל מצוות ?? רוצים להפתיע אותו/ה וב ג ד ו ל!!!?? הפקת מצגת לבר/ת מצווה הינו פתרון אולטימטיבי ומושלם!!! תהליך הפקת המצגת נעשה בשיתוף מלא עם ההורים  וחוגג האירוע. דהיינו למשפחה יש חלק פעיל בהפקת המצגת , תוך כדיי סיוע בבחירת התמונות המושלמות המתאמות למצגת ,כמובן תוך המלצתיינו המקצועית בכל שלב ושלב. כבר בתחילת תכנון המצגת תערך שיחת טלפון על מנת לערוך תאום ציפיות בהפקת המצגת המושלמת עבור בעל האירוע וזאת כמובן על פי העדפותיו הספציפיות.תתקיים פגישת איסוף החומרים דהיינו תמונות מגיל תינוקות ועד גיל הבגרות ,שבתוכו משולבים כמובן תמונות עם ההורים האחים , בני משפחה נוספים ,חברים, תמונות מחוגים ומטיולים בארץ ובחול. התפקיד שלנו בכל הסיפור לערוך מצגת יפה ליום הולדת שתשאיר שמחה בלב...התרגשות..והתלהבות האופיינית לגיל....במצגת המופלאה משולבים מעברים מיוחדים המותאמים לכל תמונה ותמונה.

 

אנימציות מלהיבות...מלוות את המצגת בהתאמה מושלמת לתמונות המופיעות בה. כתוביות המתארות את סיפור התמונה במיקומים אטרקטיביים הנחוצים בכך. התוכנות הבונות את המצגת הינן חדשות ומתוחכמות ברמה בינלאומית....וחובת ההוכחה עליינו.

ניתן לשלב קטעי ווידאו מתקופות חיים שונות , תוך שילובם בצורה מקצועית בתוך המצגת. קטעי הווידאו מוכנסים למצגת על סמך בקשתכם למספר השניות המבוקש על ידיכם.

את הפקת מצגת יפה ליום הולדת 12 או 13 ניתן להעביר לכשמוכנה לאישור במייל. ולאחר שמתקבל אישור אצלינו לצריבה מתקדם וממשיך התהליך.

בסופו של דבר מתקבלים לאחר אישור המצגת שני דיסקים ארוזים במארז יפה דיסק לDVD  כדי שתוכלו לצפות בו בבית בכל זמן על הפלסמה ודיסק   ודיסק למחשב על מנת שתוכלו להקרין אותו בארוע שלכם ובפורמט המתאים לכל מחשב נייד.

ניתן להזמין ע"י החברה טכנאי מוסמך שיתקין במהלך האירוע מקרן ומסך המותאם בגודלו למספר האורחים באירוע. הטכנאי ייתן מענה לכל סוגיה אפשרית בזמן האירוע וייעמיד את המסך והמקרן במיקום האידיאלי ביותר. כי את המצגות שלנו כולם זוכרים ובטח שחוגג האירוע...שיישאר עם זכרון מתוק לשנים ארוכות וטובות. 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להיכנס לערוץ היו-טוב שלנו למצגות תדוגמא