מאמרים

 יום הולדת סרט בבית

 

 

יום הולדת 8 חגיגה עם סרט

 

 הגיע הזמן לחגוג יום הולדת לגיל 8 ?? הגעתם למקום הנכון . חברת MRT  מתמחה וידועה במקצועיותה בהקרנת סרטים לימי הולדת . ובמיוחד סרטי תלת מימד. הנבחרים ומוצעים לחוגגים בהתאם לגילם.

אנו מגיעים לבית לסלון או לחצר עם מערכת הקרנה הכוללת מקרן ומסך גדול ומערכת הגברה עם מיקרופונים לשיריי  קריוקי המוקרנים על המסך הגדול עם המילים .

בתחילת האירוע המפעיל פותח את המסיבה עם מוסיקה ושירי קריוקי ומכבד את חוגג יום ההולדת בבחירת הזמרים .. ובבחירת צמדים לשירה משותפת. כאמור ניתן לשלם משחקי מילים ומשחקי הישרדות.

בהמשך הסרט מתחיל , לאחר שהמסך והמקרן הועמדו במיקום האופטימלי ביותר  במקום שטוח וחשוך על מנת לאפשר מקסימום הנאה מהחוויה לילדים ולכל האורחים. הילדים מתיישבים על שטיח או מחצלת קרוב ככל האפשר למסך  וכל ילד מקבל משקפי תלת מימד בכדי להעצים את החוויה שנותנת תחושה של קרוב בתלת מימד .ניתן לחלק לילדים צמידים זוהרים וסטיק לייטים שמתאימים ביותר ליום הולדת לגיל 8, ושיאירו את חלל החדר או האולם וייעמיקו את החוויה הקולנועית הצבעונית.כדאי לחלק לילדים פופקורן בזמן הסרט בכוסות קרטון ובהמשך לעשות הפסקה אחת בזמן הסרט לשתיה ולמזון.  אפשר לשלב מצגת ליום הולדת באופן שילהיב את הילדים

 

החוויה הינה תענוג צרוף.. כשבעצם הקולנוע מגיע אליך ונותן את אותה התחושה אצלך בבית  שלא כמו בבית קולנוע שם  אין הדגשה של ילד יום ההולדת . מספר הילדים ביום ההולדת הינו עד 45 ילד. והסרט מותאם לגיל הילדים. בסוף הסרט עורכים את טקס הנרות והעוגה

, ברכות ומוסיקה וחוגג יום הולדת לגיל 8 מרגיש שזה היום שלו ללא שום ספק.

את המסיבה ניתן לסיים בכמה שירים עדכניים לריקודים שייגרמו לילדים להתרגשות להתפרקות ולשמחה גדולה.