מאמרים

 יום הולדת 10

 

מצגת ליום הולדת 10

 

קרוב משפחה חוגג יומולדת 10, רוצים לעשות לו הפתעה מדליקה כזאת, אנחנו הכתובת בהפקת מצגת תמונות קלילה,מצחיקה ומרגשת, כי צריך משהו שיקפיץ לכם את המסיבה ומה אם לא מצגת מהממת, שתדליק את החוגג ותשאיר אותו שמח ומרוצה, לשנים טובות וארוכות, הכנת מצגת תמונותהינה מתנה משמעותית בחיי החוגג, הפתעה לא שגרתית, אטרקציה שתפתיע את כל האורחים, הקרובים והרחוקים, כי במצגות שלנו , אנו בונים סיפור חיים המלווה בכתוביות, אנימציות מעברים באפקטים של תלת מימד ומוסיקה מרגשת המותאמת למצגות ועל פי העדפת מזמין המצגת.

 

אנו מקבלים תמונות ומכניסים אותם לתוך המצגת בסדר כרונולוגי המרכיב סיור  במנהרת הזמן, בחייו של החוגג ומשאיר אותו פעור פה , למראה הנוסטלגיה החולפת על פניו. מצגת יפה ליום הולדת הינה האטרקציה היפה והמתאימה ביותר עבור אירועי שמחה למניהם.

 

אם זו מצגת לילד שחוגג 10 או שזו מצגת ליום הולדת 40 או לכל גיל, אלה מתנות הנחשבות כיום שם דבר....בתעשייה.ניתן לשלב קטעי וידאו מתקופות שונות בחיים אותם יתמוגג החוגג לחוות בשנית. הכנת מצגת ליום הולדת 10 נעשית בשיתוף מלא עם מזמין האירוע, אם בבחירת המוסיקה ואם בבקשות כאלה ואחרות הנתנות להתחשבות ומסייעות בבחירת כתובית מתאימה או אנימציה מועדפת. ניתן להזמין דרך חברת MRT  גם מקרן ומסך אשר טכנאי מוסמך יהיה אחראי עליהם ואיתם נקרין את המצגת על הצד הטוב ביותר ,תוך כדי בחירת מיקום מתאים ונוח בכל מקום שהו אותו חוגגים את האירוע. את המצגות שלנו כולם זוכרים ועל כך הראיה שההמלצות עוברות מפה לאוזן וזו ההצלחה שלנו. כי השירות ..מעל הכל.

 

הפקת מצגת ליום הולדת אצלינו נעשית במלוא תשומת הלב תוך הבנה עמוקה למהות סיפור החיים של חוגג האירוע , עפי מיטב הבנתנו מהפגישה הראשונית המתקיימת עם סגירת הפרטים הראשוניים.לאחר שהמצגת מוכנה ומגיעה לשלב הצריבה היא מועברת לאישור במייל למזמין המצגת ולאחר האישור היא עוברת לצריבה כשבסופו מתקבל דיסק אחד למחשב ודיסק אחד לDVD  וכל זאת במארז מתנה. ניתן לפנות אליינו במידה ורוצים דיסקים נוספים וזאת ע"פי הסכם כתוב מראש. ניתן אף להשכיר ציוד הקרנה באופן עצמאי ובכך להוזיל עלויות, כמו כן ניתן  להשכיר הגברה תאורה או כל פרט אחר להשלמת האירוע שלכם. רק בשמחות.

 

 

 

 

 

 

 

mrt's blog

 Log in to post comments