מאמרים

 מצגת לגיל 40

מצגת ליום הולדת 40

 

כאשר אנו מכינים מצגת תמונות ליום הולדת 40 העבודה היא מרגשת ומעניינת, הפקת מצגת תמונות יכולה להיות פתרון מדהים שעולה מעל לכל דמיון , בצפיה בחוויה הנערכת במסע במנהרת הזמן, מנהרת הזמן של החיים, המסע המרתק של חיינו בשילוב תמונות מהילדות , מגן הילדים, מבתי ספר, תמונות עם ההורים האחים וחברים טובים.

 

כמובן שתמונות מחוגים והעדפות מוסיקליות יכולות חלק מבניית המצגת בו חוגג האירוע לוקח חלק פעיל בהעדפותיו המוסיקליות ,עם באופן ישיר ועם באופן עקיף.עריכת מצגת ליום הולדת הינה חוויה מעוררת זכרונות לבעל השמחה , בו משולבות תמונות שונות מפרקים שונים בחייו , המעוררים שמחה וגעגוע...כאחד.

 

בגיל זה החוויות חיים מגוונות עם בתקופות מצבא ,חתונה, ילדים ועוד. תשומת לב גדולה מוטלת על הכנת מצגת לאירועים מסוג זה. במצגות כאלו אנו משלבים אנימציות מרהיבות השטות בתנועה לעבר התמונה המוצגת במצגת כמו גם כתוביות מרגשות המתארות מפעם...לפעם... את הנעשה בתמונה. כמובן שלכל אורך הפקת המצגת מזמין האירוע לוקח חלק פעיל בשיקולי בחירת המוסיקה והעדפותיו של חוגג האירוע , תוך המלצתינו המקצועית שתמיד באה לתת מענה לדרישות הלקוח והעדפותיו.ניתן לשלב כמובן קטעי ווידאו מתקופות שונות כאלו ואחרות. הנותנות ריגוש משמעותי או תזכורת נצחית בחיי החוגג. אנחנו כמובן נמצאים שם כדי לעשות זאת. כי הכנת מצגת לאירוע היא המומחיות לנו מזה שנים ארוכות.

 

כשהכנת המצגת הגיעה לסיומה היא עוברת לאישור המזמין המאשר להעביר את המצגת לצריבה בסיומה מקבל המזמין דיסק למחשב ודיסק לDVD מארז הפתעה....

 

אפשר להכי9 מצגת לכל אירוע, גיוס, לידה, מצגת לבת מצווה או בר מצווה. כמו כן ניתן להזמין לאירוע מקרן ומסך המתאים למספר האורחים... וממוקם ע"י טכנאי מוסמך במיקום האופטימלי ביותר. ניתן להזמין הגברה או מוסיקת רקע  בהזמנה מראש תוך תאור הפרטים לגבי מספר האורחים וגודל האולם. מה שבטוח שאת המצגת שלנו אף אחד לא ישכח..השמחה והצחוק ילוו את האורחים מתחילת המצגת ועד סופה. מצגת של מספר דקות הנותנת סיפור חיים מלוות באנימציות שמחה ומוסיקה...מקפיצה.כי הכנת מצגת לאירוע זה MRT  הפקת מצגות לאירועים טלפון: 050-6918572.