מאמרים

 הכנת מצגת לבת מצווה

 

עריכת מצגת לבת מצווה

 

הכנת מצגות לאירועים בזאת חברתנו מתמחה, לקחת תמונות, ולהרכיב מהם סיפור חיים שכל אחד ואחד יתרגש וישמח לראות, עם המפגש הראשוני מסוכמים הפרטים הראשוניים להתחלת המצגת, דהיינו חומרים ,תמונות המסודרות ברצף כרונולוגי בכדי להרכיב סיפור חיים, יש לשים לב להעביר תמונות של בני המשפחה כולם, דהיינו הורים , אחים , אחיות דודים, סבא וסבא, חברים ועוד, ניתן לשלב תמונות מטיולים בארץ ובחול וחוגים, כל דבר  שילהיב את בעל השמחה ויעלה בו איזה זכרון מתוק!!

 

הפקת מצגת תמונות הינה חוויה בפני עצמה ומלווה את מזמין המצגת חוויות מרגשות עם צפיה בכל תמונה ותמונה ממש חוויה של לידה מחדש.המצגות שלנו נעשות במלוא תשומת הלב ועוברות עריכה מוקפדת בתוכנות חדשות ומתקדמות ביותר... .מזמין המצגת לוקח חלק פעיל בהפקתה ובבחירת המוסיקה המתאימה למצגות ואהובה על בעל השימחה ועל האורחים, תוך כדי המלצתנו האישית.

 

מצגות לאירועים הינם שם דבר היום באירועי שמחה לילדים לנוער ולמבוגרים כאחד. כי מי לא נהנה לראות את עצמו ואת הקרובים לו בתמונות משותפות מתקופות שונות... כאשר הפקת מצגת לבת מצווה הסתיימה היא עוברת לאישור בקובץ מחשב.. למזמין המצגת על מנת להעביר את המצגת המוכנה להמרה ללסיום על ידי צריבה  בה יתקבלו דיסק אחד למחשב ודיסק אחד לDVD . ניתן להזמין אצלינו גם טכנאי מוסמך ומקצועי להקרנת וידאו שיהיה אחראי על כל מהלך האירוע ,במידה והוא מתקיים באולם גדול או במקום קטן. הוא דואג למקם את המקרן והמסך במיקום האידיאלי ביותר. במקביל ניתן להשכיר מקרן ומסך באופן עצמאי וזאת בכדי ש-מצגת לבת מצווה או בר מצווה ייעברו בשלום. והאורחים יצפו בקליפ בהנאה מרובה וסיפוק גדול

 

אין אחד שישאר אדיש למראה המצגת..המרגשת והמלהיבה בה ישולבו אנימציות,מעברים מרגשים ואפקטים תלת מימדיים אשר יעניקו למצגת עומק...ואופק. הצבעים והאיכות אצלנו הם מעל לכל תחרות יש מי שמכין סתם מצגות ויש מי שמפיק אותם אצלנו ומשאיר לחוגג ולכל שאר האורחים זכרון מתוק לשנים ארוכות.ניתן להתייעץ בכל שעה לגבי פרטים נוספים רצוי להעביר את החומרים למצגת תוך שבוע ימים מקסימום לפני הקרנתה . בתודה ורק בשמחות!!