מאמרים

 מצגת בר מצווה

 

מצגות לבר מצווה

 

הילד הגיע למצוות, ואם אתם רוצים לחגוג את האירוע בדרך מוצלחת ומקורית אין יותר מקורי מלחפש מתנה מוצלחת מרגשת ומעניינת שתשאיר את החוגג בפה פעור, עיניים מזוגגות ושמחה גדולה בלב.

 

הפקת מצגת מרגשת היא מתנה מדהימה וההפתעה האולטימטיבית , שתשאיר את החוגג נדהם ומסוקרן לגביי ההמשך.. ואת האורחים איך לא , מופתעים ומרוגשים כאחד... לצלילי מוסיקה מדהימה ומרגשת ותמונות מדהימות מתקופות שונות, בהם הם מוצאים את עצמם כחלק מהפקת מצגת מרגשת לבר מצווה בתמונות מתקופות שונות. מצגת לבר מצווה היא האטרקציה חדשה ומפתיעה שתשמח ללא הפסקה את כל הלבבות . המצגת נערכת בצורה מקצועית וחדשנית על פי קודים ואטיקה מקצועית , על ידיי מיטב העורכים והמפיקים... וזאת כדי לרגש ולחדש לכולם.

 

המצגת כוללת מפגש ראשוני עם מזמין המצגת בו הוא מתבקש מראש להכין את החומרים המבוקשים לבנייתה , בצורה הכרונולוגית מבחינת סדר הדברים ובנייתה ... המצגת תכלול תמונות מיום הלידה ועד היום ותכלול בתוכה תמונות מתקופות שונות עם ערך מוסף לחוגג והנותנות זיכרון מתוק בתוך סיפור המצגת...עריכת מצגת לבר מצווה תכלול בתוכה אנימציות מצויירות המשתלבות בתוכה בטוב טעם וצבע...והמעוררות צחוק והומור מתוק ושובב.. ניתן לשלב קטעי וידאו מתקופות שונות בחיי החוגג ..עם מילדות ,עם מטיולים ועם מחוגים.....קטעי הוידאו עוברים עריכה מקצועית ומשובצים בתוך המצגת תוך מעברים קלילים ומעניינים, הנותנים למצגת נוף עמוק ודמוי תלת מימד. המצגות שלנו MRT  הן עשויות ללא דופי על פי מיטב המסורת המקצועית שלנו , כך שרב לקוחותיינו מגיעים אליינו לאחר שצפו במצגות אצל קרובי משפחה וחברים. תוך כדי המצגת לבר מצווה משולבת לה מוסיקה איכותית בהתאם לציפיות המזמין , תוך המלצתינו הכנה בהתאם לסגנון האירוע וטעמו האישי של החוגג. את המצגות שלנו ניתן ואף מומלץ להקרין על מסך גדול בו נתבקש אף להגיע עם מקרן מקצועי וחזק... המאפשר צפיה אופטימלית בתנאי תאורה שונים.

 

מצגת מקצועית ע"י חברת MRT ניתן לקבלה מוכנה לאחר שבעת ימי עסקים מיום המפגש הראשוני, ותכלול בתוכה בין 60 ל80 תמונות. ניתן אף להכניס יותר תמונות על פי בקשת המזמין, וזאת בהתאם לרצונו. בתנאים מסויימים ניתן להכין מצגת נפלאה תוך יומיים מרגע מסירת התמונות לעורכת אם כי  זה לא מומלץ אבל אפשרי ובר ביצוע.