מאמרים

 יום הולדת בנים

 

יום הולדת מהסרטים

 

רוצים לחגוג יום הולדת גיל 9,הגעתם למקום הנכון . ביום הולדת סרט הקרנת סרט תלת מימד באירוע שלכם ,חוויה בלתי נשכחת ,בה ילדכם יירגיש כוכב הוליווד לערב אחד והתוצאות בשטח . חברת MRT  נותנת לכל חוגג את התחושה שהוא בעל הקולנוע ויכול להחליט על הפסקה אחת באמצע בכדי לאכול או לשתות.החוויה היא חד פעמית , כשנמצאת אצלך בסלון או בחצר הבית. אין חוויה שמשתווה לזו. הציוד האיכותי והמפעילים המקצועיים גורמים להכל לקרות ...ובדיוק לפי התכנית.

 

בחוויה קולנועית ליום הולדת גיל 9 הילדים יושבים קרוב למסך שמוצב בצורה האופטימלית והאידיאלית ביותר ,באיזור המותאם לאירוע יום הולדת.המסך חצובה גדול.. מותאם לגודל הבית או בבית פרטי אז בחצר הבית  על הדשא או על משטח מישורי העיקר שיהיה  במקום חשוך.

כמו כן חייבים להקרין את הסרט בתלת מימד בסביבה חשוכה ללא תאורה באזור ההקרנה  אלה להשאיר אור קטן בפינה לשתייה או לפופקורן המחולק לילדים ,

המקרן בעל עוצמת תאורה חזקה ומותאמת להקרנת סרטים בתלת מימד. ניתן לחלק הפתעות זוהרות בתחילת הסרט, שמעצימות את החוויה. ניתן לעשות הפסקה אחת בזמן הסרט הפסקה לאוכל בזמן של 10 דקות  לערך  ,לחלוקת שתיה ואוכל. רצוי לחלק פופקורן בזמן הצפיה בכוסות בגודל בינוני על מנת לתת תחושה שווה לזו שבבית קולנוע.

הקרנת סרט ל-יום הולדת 9 הינה חוויה יוצאת דופן בה ניתן לשלב בתחילת המסיבה, מוסיקה לקריוקי בה החוגג בוחר עם מי לשיר ולמי לתת את הכבוד לשיר לכבודו.... טקס העוגה והדלקת נרות הינם חלק מהאירוע וטקס מלווה במוסיקה עדכנית וקצבית. חוגג האירוע חש מלך ליום אחד. ומי עם לא אנחנו ניתן לו את ההרגשה הזו. מכל הלב MRT   הקרנת סרטים לימי הולדת לגיל 9.