מאמרים

 מצגת לגיל 50

 

מצגת ליום הולדת חמישים

 

 עוד מעט בן הזוג מגיע לגיל עם מספר מיוחד מספר עגול וחגיגי שמציין ציון דרך בחייו. וטומן בחובו תקופות חיים ארוכות ומרתקות , אותם כדאי להנדיצ בסיפור , בדרך מיוחדת. הדרך הזו היא הפקת מצגת תמונות מצגת קלילה ומרגשת , המספרת את סיפור חייו של חוגג האירוע לצלילי מוסיקה מרגשת ...המזכירה תקופות נשכחות ומרגשות כאחד , עד עצם היום הזה. מתחילת דרכו תינוק, כילד ועד תקופתו הנוכחית המסכמת 50 שנים של התרגשות, לצד חוויות , הכרויות חדשות, התחלות מפתיעות טיולים ואפילו סרטונים.

אין יותר יפה לחגוג אירוע שכזה ,בהקרנת מצגת מרגשת ליום הולדת לכל איש ואישה... אותו/ה תרצו לשמח ולרגש עד צחוק ודמעות של שמחה והתרגשות. המפגש הראשוני בין מזמין האירוע ועורכת המצגת ,נעשה בתיאום מראש על סמך דחיפות המצגת .מצגת סטנדרטית מופקת בזמן של שבוע ימים. מצגות אקספרס דהיינו שהזמנת המצגת נעשית ימים ספורים לפני האירוע אפשרית אף היא. ניתן להזמין מצגות גם חודש מראש לאלה המעדיפים ראש שקט ולא להלחץ בזמן טרם האירוע.

המצגת שלנו כוללת בין 60 ל100 תמונות אותן יש להביא לנו בכדי שיעברו סריקה. יש אפשרות גם להעביר תמונות בדיסקונקי , או ישירות למייל.האפשרויות ליצירת המצגת מרגשת מגוונות ומפתיעות וכל לקוח מזמין מקבל את הדוגמא והאפשרויות המותאמות לו כולל סוג המוסיקה. אצלינו אף ניתן להזמין אמצעי הקרנה למצגת דהיינו מסך ,מקרן והגברה הכל בהתאמה למספר האורחים וזאת במחיר הוגן.