מאמרים

 מצגת הפתעה לאבא

מצגת ליום הולדת - הפתעה בלתי נשכחת

 

קרוב משפחה חוגג בקרוב יום הולדת.........רוצים לעשות לו הפתעה שלעולם לא ישכח ??

הגעתם למקום הנכון. אנו נפיק בעבורו מצגת הכוללת סיפור חיים מרגע הלידה ועד היום. זה לא משנה עם החוגג בן 19 או בן 90. בכל גיל האטרקציה הזו משמעותית ומרגשת עד בלי די .מעלה זכרונות רחוקים ולחי שלא נשארת יבשה.מלווה כמובן באפקטים שונים לרבות תלת מימד מעברים מרגשים אנימציות מפתיעות ומוסיקה סוחפת האהובה על החוגג ובהמלצתינו האישית. כחברה למודת נסיון בתחום הפקת מצגת ליום הולדת, אנו עושים את שלנו מכל הבחינות ומשאירים לחוגג זכרון מתוק...לשנים רבות וארוכות.

 

ניתן לשלב במצגת תמונות מגיל יינקות  , חוויות משפחתיות עם בני משפחה. לרבות אלה שישתתפו באירוע השמחה.ניתן לשלב סרטוני וידאו המתארים תקופות חיים מהגן,לימודים, חוגים,צבא ,טיולים ועוד.כי מצגת ליום הולדת טומנת בחובה אירועים ותקופות מרגשות כאלה ואחרות המעוררת נוסטלגיה לשמה......

 

מצגת ליום הולדת הינה מומחיות לשמה ונעשית במיטב התכנות המקצועיות שנמצאות כיום בשוק על מנת להפיק את המירב והמיטב מעצם היצירה. הידע והנסיון שלנו ,הם שעושים את ההבדל.ניתן להכנס לאתרינו. וניתן לקבל מאיתנו ישירות למייל דוגמאות למצגות עדכניות ..אותן אנו מבצעים על בסיס יומיומי כבר שנים ארוכות. משמע החברה למודת נסיון הכוללת בתוכה  צוות מקצועי ומוכשר. שהצלחת המצגת ושביעות רצונו של המזמין תמיד לנגד עיניו.

 

 

ניתן להגיע לאירוע השמחה עי ידי מפעיל מוסמך  ואף להקרין את המצגת עם הציוד שלנו שכולל מקרן ברקו עוצמתי  ומסך על חצובה  המותאמים לפי כמות האורחים הצופים במצגת ושטח ההקרנה לאירוע ,ולפעמים יש צורך במסך נוסף על מנת שכולם יראו את הקליפ ללא הפרעה ובצורה ברורה. הטכנאים בחברה מקצועיים ביותר ונותנים מענה לכל סוגיה או בעיה אם יש כזאת. אפשר לצרף למצגת זו כל מתנה מיוחדת לאירוע שתעשה את האפקט השלם לחגיגת יום הולדת אמיתית.

 

המצגות שלנו ניתנות לצפיה באתר ומופיעות ביוטיוב כנבחרות. החברה מתעדכנת לעתים בשינויים בתוספות ובעדכונים חדשים הקיימים היום בתחום המצגות.