מאמרים

 מצגת הפתעה לאמא

 

מצגת ליום הולדת לאמא היקרה

 

אמא יקרה לי יקרה!  רוצה לחגוג לאמא יום הולדת שהיא לא תשכח לעולם?? הגעת למקום שמבטיח לך שאף עיין באירוע שלה לא תשאר יבשה... הכנת מצגת ליום הולדת הפתעה שלא תשכח לעולם.כי מה יותר מרגש לכל אדם ובמיוחד לאמא... לראות את סיפור חייה מול העיניים ,עם הרגעים המרגשים מילדותה וחוויותיה השונות בבגרותה ,עם ההורים שלה עם האחים ולעתים אף ילדות בארץ זרה.כל הרגעים האלה וגם אלה שבאו אחריי דהיינו בית ספר, צבא ,הכרות עם הבעל חתונה וכו" הם אלה שעושים את ההבדל.על אחת כמה תקופות הריון ,לידה ילדים ונכדים. הכל ביחד יוצר סרט שמשלב בתוכו סיפור חיים המלווה במוסיקה אהובה ולעתים מומלצת על ידי העורכת בכדי לתת לרגעים בסרט משמעוות ייתרה.

המצגות שלנו נערכות לאחר מפגש אישי ראשוני על מנת לאסוף את החומרים .דהיינו תמונות וסרטונים במידה ויש. החומר אמור להיות מסודר בצורה כרונולוגית ובו משולבים משפטים המציינים בתמונות מסויימות את אשר נעשה בם...

תמונות עם הנכדים תמיד מעלות חיוך על הפנים , חיוך גדול של אושר ללא שובע..עם רצון לעוד ועוד. מה שבטוח את המתנה של חייה היא תקבל אצלינו כאן .עם שני דיסקים למחשב ולDVD במארז חגיגי עם תמונה שלה   "בלתי נשכחת." אז שנתראה רק בשמחות.מקרן ומסך ניתן להזמין אצליינו בהקרנה במסיבה וזאת כמובן בתיאום מראש. ניתן להכנס לאתר שלנו וליהנות מדוגמאות שונות ומגוונות בהפקת מצגות ליום הולדת.