מאמרים

 מצגת יום הולדת 70

 

מצגת יום הולדת 70

 

הפקת מצגת מרגשת לחוגג האירוע... הפתעה שתשאיר לו את החיוך על הפנים לשנים ארוכות ושמחות .בתחילת העבודה אנו אוספים חומרים לשם עריכת המצגת הכוללים תמונות המסודרות באופן כרונולוגי וזאת על מנת להרכיב סיפור חיים ולתת לתמונות הרגשה מוחשית בחזרה ובכניסה למנהרת הזמן... המצגת שלנו מתבצעת במלוא תשומת הלב ,תוך שימת דגש והתייחסות מיוחדת לבקשות מיוחדות מאת המזמין.הכנת מצגת לאירוע היא המומחיות שלנו מזה שנים רבות.

 

מצגת הפתעה מרגשת במיוחד

 

מצגת הפתעה יכולה להיות הפתעה מרגשת מאין כמותה, בה אנו משלבים אפקטים מיוחדים בבניית המצגת, מעברים מרגשים , אנימציות מפתיעות ומוסיקה מרגשת בהמלצתנו ובעדיפות מזמין המצגת וכמובן לפי טעמו של כוכב יום ההולדת .

 

מצגת ליום הולדת 70 היא הפתעה מרגשת שלעיתים פורצת את סכר הדמעות .יחד עם מקצועיותנו הרבה ושנות הוותק מצליחים לתת למצגת איכויות מקצועיות המעידות על נסיונינו. והקהל , לרבות חוגג הארוע לא ישארו אדישים למראה הנוסטלגיה וסיפור החיים , אותם מלווים תמונות מהילדות ,הבגרות עם הילדים , הנכדים ותמונות חביבות מטיולים. שנים של זיכרונות במצגת נפלאה של מספר דקות. ניתן לשלב קטעי וידאו בעת הצורך במידה ונתבקש לעשות כן.

 

הכנת מצגות - המומחיות שלנו

 

חברת MRT  מתמחה בהכנת מצגות מרגשות ומיוחדות לאירועים שונים לרבות ימי הולדת ,בת מצווה, בר מצווה, כנסים וכ"ו  וכל זאת בפרק זמן המאפשר לנו לתת את המקסימום ללקוח. כנסו ובדקו את אחת המצגות שלנו כולל מנצגת לדוגמא ופירוט כיצד אנו עושים את המצגות.

 

אנחנו אחראים שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח וזאת על סמך אמינות מקצועיות ושימת דגש על הפרטים הקטנים .

 

כי מצגת ליום הולדת 70 לא משאירה עין יבשה ותשואות רמות בסיום המצגת אך מה שבטוח  היא מותירה המון שמחה בלב וזיכרון חם למראה הקליפ וזמן לגעגוע קרוב רחוק.

ניתן להקרין את המצגת על מסך גדול המותאם למספר האורחים ולשלב מוסיקה.