צרו קשר
ּ

מצגת ליום הולדת 60

היום המיוחל קרב ובא ואיזה הפתעה נעימה יכולה להיות עם הכנת מצגת לגיל 60, מצגת מסוג זה כל בעל שמחה היה שמח לקבל!

מצגת ליום הולדת 60 העשויה מתמונות וסרטוני וידאו ומוקרנת על מסך גדול ביום האירוע.

 

מה צריך לדעת לפני שמכינים מצגת ליום הולדת 60 ?

על מנת להכין מצגת מסוג זה יש להיערך מראש בדרך כלל מדובר על הפתעה שבמהלכה צריך לאסוף חומרים על בעל השמחה כמו תעודה ישנה או מדליה אם יש וכמובן תמונות של הבעל או האבא מילדות וזה מצריך לפתוח את האלבומים הישנים ולמצוא תמונות ילדות עם ההורים והאחים, תמונות מהגולה ותמונות נוף ובהמשך לחפש תמונות מהצבא והיכרות עם האישה טיולים משותפים וכמובן תמונות מהחתונה אם יש וכמו כן תמונות עם הילדים ולבסוף חייב תמונות עם הנכדים . על כל התמונות להיות ברמה מינימלית של חדות כאשר חתן האירוע נראה בבירור.

מה כדאי לשלב במצגת ליום הולדת 60 ?

הפקת אירוע כמו יום הולדת בגיל שהוא כה משמעותי לחוגג, עשוי להיות כרוך בהרבה הכנות, אך התוכן האמיתי יהיה מעניין ומיוחד באמצעות מצגת גיל 60. זו הסיבה שיש להכין את המצגת לפחות כחודש או חודשיים לפני היום הולדת, כך שיהיה די זמן לערוך יום מיוחד זה ולמצוא רעיונות למכביר שיקנו למצגת זו, נופך מעניין ומשהו שונה משאר המצגות שעורכים לאירוע מיוחד זה. קצת מוזיקת רקע מתאימה, קריינות, כתוביות, תמונות וקטעי ווידאו משמעותיים יהוו תוכן נהדר וכן, עריכה מקצועית ומושקעת יגרמו למצגת להיות מיוחדת ומושקעת. אחרי שתציגו את המצגת, כדאי כי יום ההולדת ימשיך להיות מעניין, כך שלא יהיה רגע אחד משעמם. כמו כן, יש להכין תכנית מובנית מראש שתספיק לכ-3 שעות בערך.

מצגת ליום הולדת 60

מצגת גיל 60 – מאז ועד היום

פעם, כאשר היינו ילדים, היו אומרים לנו על אדם שאנו מכירים שהוא כבר בן 60, היינו מדמיינים סבא זקן עם שיער לבן שהולך כפוף עם מקל הליכה. עם השנים הבנו שזה ממש אינו כך – היום,בני השישים הם אנשים מלאי מרץ, בריאים ואוהבים את החיים ממש כמו בני השלושים או הארבעים. מצד שני, לבני ה-60 ישנה היסטוריה וניסיון חיים של שנים. ללא ספק, זהו גיל מאוד משמעותי למסיבת הפתעת יום הולדת, עם מצגת חייו של החוגג\ת יכול להיות רעיון נהדר ושינם רעיונות רבים שתוכלו לממש ולגרום לו או לה להיות מופתעים.

קליפ היסטורי ומרגש ליום הולדת 60

בגיל זה, אנשים כבר הקימו משפחות לתפארת ויש כאלה שיש להם נכדים ואם תגרמו להפתעה בדרך כה מיוחדת, את מי שיקר לכם במיוחד והוא או היא, ממש בקרוב חוגג\ת 6 עשורים, זה הזמן להנציח את חייו במצגת אחת שתספר את הכול והאמת היא, שלכל מי שהוא בן 60, יש המון מה לספר לאחר שעבר כברת דרך די ארוכה. הקליפ יוצג על גבי מקרן ובנוסף, תוכלו לערוך חידון טריוויה של החוגג שזה יכול להיות רעיון ממש מוצלח, כמו למשל שאלות מיוחדות ואישיות שיוכיחו כמה המוזמנים ובני המשפחה מכירים את בעל\ת השמחה, למשל תחביבים, הומור מיוחד שמאפיין אותו או אותה. חברת MRT Party מתמחה בעריכת מצגות, השכרת ציוד לאירועים פרטיים ומשפחתיים וכן, מעניקה את שירותיה גם לבעלי חברות או עסקים. החברה מעניקה שירות אמין, מקצועי ובמחיר סביר.

במצגת ליום הולדת 60, יש לקחת בחשבון גם תמונות עם חברים טובים שמגיעים למסיבה וישמחו לראות את עצמם על המסך ,כמו כן לא לשכוח אף תמונה של נכד כיוון שזה עלול לגרום לעוגמת נפש אצל הילד/ה ניתן לאסוף סרטונים קצרים ולא ארוכים ולהכניס אותם לסרטון ואת כל החומרים יש לייבא למצגת ולשייך כתוביות על תאריך לידת חתן האירוע ועוד תאריכים חשובים בחייו וניתן להוסיף משפטים יפים או מצחיקים על הנושא כדי שמלבד שהמצגת תהיה מרגשת עד דמעות יהיו בה רגעים מצחיקים שיגרמו לחיוך אצל הקהל.

יש להכין כמה שירים שיוכנסו למצגת בתזמון מיוחד ויהיו נעימים להקשבה רצוי לצרף שירים עבריים ונעימים האהובים ומוכרים לכולם זה מוסיף עוד ערך רגשי שמשאיר חותם גדול בלב כולם ובמיוחד על בעל/ת האירוע וכוכב הערב בסיום הסרטון, כדאי מאוד להוסיף סרטון ברכה מהמשפחה באורך של דקה לכל היותר והקדשה כתובה מהמשפחה והחברים .אז שיהיה במזל טוב.

 

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ